Eylül 13, 2023

Shiba Inu Ekibinden Lucie Topluluğu Uyardı: Henüz Piyasaya Sürülmedi!


Shiba Inu ‘nun pazarlama stratejisti Lucie, X’te kısa bir süre önce yayınladığı bir mesajda, topluluğu TREAT token’ının hala geliştirilme aşamasında olduğu konusunda uyardı. Lucie, token’ın geliştirme durumu göz önüne alındığında, TREAT’in henüz piyasaya sürülmediğini ilan etti.

Ayrıca, hevesli topluluğu, token’ın artık ticaret için canlı olduğunu iddia eden kötü kişilere ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.

“TREAT henüz başlatılmadı! Aksini iddia eden dolandırıcılara dikkat edin,” diye uyardı.

Özellikle bu uyarı çağrısı, kripto topluluğunda Shiba Inu ekibinin TREAT’i başlattığını iddia eden çok sayıda gönderinin ortasında geldi.

Örneğin, bir X kullanıcısı TREAT’in Ocak ayında “Ryoshi tarzı” olarak adlandırdıkları bir şekilde gizlice başlatıldığını iddia etti.

Ayrıca, söz konusu kişi TREAT‘in ShibaSwap merkezi olmayan borsada çeşitli alım satım çiftleriyle birlikte işlem gördüğünü belirtmiştir.

SHIB ekibinin TREAT’in henüz çıkmadığını savunduğunu açıklığa kavuşturmak gerekir. Bu da piyasada TREAT ticker’ına sahip herhangi bir coin’in taklit bir token olduğu anlamına gelmektedir.

SHIB ekibi daha önce TREAT’in lansman için hazır olmadığı konusunda uyarıda bulunmuş olsa da, kötü niyetli kişiler genellikle şüphelenmeyen SHIB meraklılarını kandırmak için yeni yollar aradıklarından, sürekli hatırlatma gerekli hale gelmektedir. Genellikle Shibarium’un lansmanı gibi büyük duyuruları takip eden çılgınlıktan faydalanırlar.

TREAT token, Shiba Inu ekosisteminde beklenen benzersiz bir ödül dijital varlığıdır. Varlığın, kullanıcıları Shiba Inu ekosistemine aktif olarak katılmaya motive etmede önemli bir rol oynaması beklenmektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ayrıca TREAT, SHI stabilcoin için likiditenin korunmasında da etkili olacaktır.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?