Eylül 20, 2023

Shiba Inu Ekibinden Lucie Topluluğa Bir Çağrıda Bulundu: SHIB Token’larını Yakmanın Tek Yolu Bu!


Shiba Inu pazarlama stratejisti Lucie kısa süre önce X’te Shiba Inu ekosistemindeki token yakma sorununu ele alan bir gönderi paylaştı. Lucie’nin gönderisi SHIB sahiplerini varlıklarını merkezi borsalardan yeni SHIB ölçeklendirme çözüm platformu Shibarium’a taşımaya çağırdı.

Lucie mesajına, Shibarium‘un SHIB token yakımındaki rolüne ilişkin yaygın bir yanlış anlamayı ele alarak başladı. Shibarium’un SHIB token’larını ne zaman yakacağını sorgulamanın hedefi tamamen ıskaladığını açıkladı. Ona göre asıl soru, kullanıcıların SHIB sahiplerinin borsalardan Shibarium’a ne zaman geçiş yapacağıdır.

Konusunu daha da güçlendirmek için, kripto endüstrisindeki en büyük borsalardan biri olan ve şu anda iflas etmiş FTX’e dikkat çekti. Bunu, token’larını yönetmek için merkezi kripto borsalarına güvenen kullanıcıların tehlikelerini vurgulamak için yaptı.

Lucie, Shibarium’un her işlem için token yaktığını, insanların yakımlarla ilgili yaptığı paylaşımlara dayanmadığını belirtti. SHIB token’larını yakmanın tek yolu Shibarium’u kullanmaktır ve “Milyonlarca sahibi varken, neden bu hareketi desteklemiyorsunuz?” diye sordu.

Ayrıca Shibarium’daki ücretlerin şu anda neredeyse yok denecek kadar az olduğunu vurguladı. Ancak trafik arttıkça işlem ücretlerinin de artabileceğinden bahsetti.

Shiba Inu Yakımı Topluluğun Kolektif Bir Çabası Olmalı

Lucie herkese SHIB yakmanın topluluğun kolektif bir çabası olması gerektiğini belirtti. Ek olarak geliştiricileri rahatsız edecek bir şey olmadığını hatırlattı.

SHIB meraklıları Shibarium’u ne kadar çok benimserse, o kadar çok SHIB coini yakılır. Lucie, SHIB sahiplerinin yakım hareketine katılması koşuluyla, Shiba Inu topluluğunun önemli miktarda token yakma potansiyeline sahip olduğunun altını çizdi.

Yakımlar SHIB’in fiyatını yükseltmek için önemli bir stratejidir. Bu, yakım oranı arttıkça SHIB’in fiyatının artmasında görülmesi mümkün. Geliştiriciler topluluğu Shibarium’a ne kadar çabuk dahil edebilirse, her SHIB topluluğu üyesi için o kadar iyi olacaktır.

Lucie farklı bir gönderide Shibarium’un sağlam güvenliğine dikkat çekti. Kullanıcılara Shibarium’da saklanan varlıkların diğer borsalarda olduğu kadar güvende olacağına dair güvence verdi. Ayrıca en büyük NFT pazarlarından biri olan OpenSea’yi Shibarium’u entegre etmeye çağırdı.

Eylem çağrısı açıktır: Shibarium’u benimseyin ve SHIB token yakımlarına katkıda bulunun. Shibarium’u benimsemek, güvenlikten ödün vermeden her kullanıcının varlıklarını kendi kontrolleri altına alacaktır. Bu, Shiba Inu için Shibarium’un öncülük ettiği yeni bir dönem olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?