Şubat 21, 2024

Shiba Inu Ekibinden Beklenen Duyuru Nihayet Geldi: Resmi Olarak Piyasaya Sürülüyor!


Shiba Inu ekibinden topluluğu heyecandıran duyuru nihayet geldi. Duyuruya göre SHEboshi değiştirilemez token (NFT) koleksiyonları piyasaya sürüldü.

Bu duyuruya göre, SHEboshi‘lerin piyasaya sürülmesi, NFT dünyasında yeni bir çağın başlangıcını işaret ediyor. Bu dijital koleksiyonlar, NFT meraklılarına benzersizlik ve ortak sahiplik sunmak için özel olarak tasarlandı.

SHEboshi, Shiba Inu geliştirme ekibinin özgün bir hamlesi olarak, ERC-20 ve ERC-721 standartlarının benzersiz özelliklerini bir araya getirerek DN404/ERC-404 token olarak sunuldu.

Ekibin belirttiğine göre, SHEboshi NFT’leri sanat, yenilik ve Shiba Inu topluluğunun ruhunu yansıtarak geleceğe yönelik bir adımı temsil ediyor.

SHEboshi NFT’leri ilk kez geçen hafta The Shib Magazine’in 13. sayısında tanıtıldı. Başlangıçta, SHEboshi’nin geçen hafta sonu başlatılması planlanmıştı, ancak beklenen tarih değişikliğe uğradı.

SHEboshi Basımı Başlıyor

Dün yayınlanan bir blog yazısına göre, ekip resmi olarak SHEboshi token’larının Ethereum ağındaki basımını başlattı.

Bu adım, Shiboshi sahiplerine NFT‘leri basma ayrıcalığını tanıyan ilk yatırımcılar olmaları için yapıldı. Bu, Shiba Inu NFT projesine verdikleri destek ve sadakatleri için bir ödül olarak kabul ediliyor.

19227900 blok yüksekliğinde yapılan anlık bir görüntünün ardından, uygun cüzdan sahipleri her Shiboshi NFT için bir SHEboshi talep edebilirler. Özellikle, Shiba Inu’nun pazarlama uzmanı Lucie gibi bazı Shiboshi sahipleri, SHEboshi NFT’lerini zaten oluşturmuş durumdalar.

Dünkü başlangıç talep dönemi, ilk olarak planlanan 72 saatlik süreye kıyasla 48 saat olarak düzenlendi.

İlk talep dönemi sona erdikten sonra, ekip NFT’leri LEASH sahiplerine sunacak ve kalan SHEboshi’leri satın almak isteyenler için bir 24 saatlik süre daha verilecek.

Ayrıca, kalan SHEboshi NFT’leri için Uniswap ve ShibaSwap üzerinden halka açık bir satış da yapılacak.

SHEboshi’nin Ethereum ağına giriş yapmasına rağmen, ekip NFT’leri Shibarium’a köprülemek için ağın likiditesini artırmayı planlıyor.

SHEboshi Gelirlerinin Tahsisi

Daha önce belirtildiği gibi, SHEboshi gelirleri çeşitli girişimlere yönlendirilecek. Gelirlerin bir kısmı, SHIB, LEASH, BONE, TREAT ve SHI gibi Shiba Inu ekosistem tokenlerinin yakılması için kullanılacak.

Kalan kısım ise Shiba Inu’nun hazineye, kâr amacı gütmeyen girişimlere, harcamalarına ve vakfa tahsis edilecek.

OpenSea verilerine göre, SHEboshi’ler, taban fiyatı 0,12 ETH (351,72 dolar) olan 20.000 adet benzersiz şekilde üretilmiş değiştirilemez token’dan oluşmaktadır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHEboshi’nin birkaç saat önce piyasaya sürülmesine rağmen, toplam hacmi 2,63 milyon dolar değerinde 900 ETH’e ulaştı.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?