Şubat 9, 2024

Shiba Inu Boğaları Harekete Geçti: Bir Sıfır Daha Silmek İstiyorlar!


Son güncellenme : 10.02.2024 - 09:32

Shiba Inu fiyatı bir süredir beklenen 0,00001 dolar seviyesine bir adım daha yaklaşmış gibi görünüyor. SHIB topluluğu, meme coin’in fiyatından bir sıfır daha silmesini beklerken, boğalar bunu desteklemeye devam ediyor.

Shiba Inu, Cuma günkü işlem seansında gün içi en yüksek seviyesi olan 0,00000946 dolara ulaştı ve fiyat son 24 saatte %3 artışla 0,00000943 dolardan işlem görüyor. SHIB‘in piyasa değeri de 5,56 milyar dolara yükselerek piyasa değerine göre en büyük 17. kripto para birimi haline gelmesini sağladı.

shiba inu fiyatı bir sıfır daha silebilir

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu’daki fiyat artışı, Bitcoin’in (BTC) 47.000 dolar seviyesini yeniden yakaladığı ve Ethereum’un (ETH) 2.500 dolar seviyesine ulaştığı daha geniş kripto piyasasının toparlanmasıyla desteklendi.

Doğu Asya, Çin Zodyak’ına göre en şanslı mevsimlerden biri olduğuna inanılan ejderha yılının başlangıcını anmak üzere yılın en büyük festivalini başlattı.

Mandarin Çincesinde ejderha anlamına gelen kelime “long” kelimesine benzer şekilde telaffuz ediliyor ve bu da kripto para yatırımcıları arasında ilginç bir motivasyon kaynağı oldu. Kripto piyasası da tarihsel olarak Çin Yeni Yılı döneminde artışlar görerek ilginç bir eğilim kaydetmeye meyilli.

Shiba Inu topluluğu, SHIB ekibinden iyi dileklerini aldı ve bir X gönderisinde “Mutlu Ay Yeni Yılı, ShibArmy, Bu Ejderha Yılını en müreffeh arife yapalım” paylaşımı yaptı.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?