Shiba Inu Bir Sıfırı Daha Silmeye Oldukça Yakın Görünüyor: İşte Takip Edilmesi Gereken Seviyeler!


Shiba Inu, son 24 saat içinde on-chain işlemlerdd olağanüstü bir yükseliş yaşayarak benzeri görülmemiş bir ivme kazandı. Bu dönemde, on-chain faaliyetlerde %340’a varan çarpıcı bir artış görüldü. IntoTheBlock tarafından sağlanan veriler, SHIB’i içeren önemli işlemlerde ani bir akışın olduğunu ortaya koyuyor. Bu da kripto para birimini büyük bir ilgi odağı haline getiriyor.

Bu önemli işlemlerin hacmi, dikkate değer bir şekilde 1,28 trilyondan 4,35 trilyon token’a yükseldi. Bu da, USD değerinde 12,15 milyon dolardan 41,37 milyon dolara kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Shiba Inu fiyat grafiği

IntoTheBlock’un yalnızca 100.000 doları aşan işlemlere odaklanan analizi özellikle dikkat çekicidir. Bir önceki güne kıyasla, bu tür 34 işlemin kaydedilmesi, Shiba Inu token’larına ilgi gösteren geniş bir yatırımcı kitlesine işaret ediyor.

Shiba Inu Fiyat İncelemesi

Shiba Inu balina aktivitesindeki bu artışın ortasında, dikkatler doğal olarak SHIB’in fiyat hareketine yöneliyor. Şu anda 0,0000096 dolar seviyesinde seyreden SHIB, fiyat yörüngesinde önemli bir kilometre taşını işaret ederek 0,00001 dolar seviyesine oldukça yakın duruyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere gerçekten de son artış, Bitcoin’in 50.000 dolar eşiğini aşarak potansiyel olarak bir altcoin sezonunun başlangıcını işaret etmesiyle birlikte daha geniş piyasa hareketleriyle uyumludur. Fiyatından bir sıfırın silinmesini hevesle bekleyen SHIB meraklıları için, son 24 saatin performansını tekrarlamak çok önemli olabilir.

Kripto dünyası gelişmeye devam ederken, tüm gözler Shiba Inu token’ın piyasadaki yörüngesini yeniden tanımlayabilecek tarihi bir dönüm noktasının eşiğinde duran olağanüstü yükselişine sabitlenmiş durumda.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?