Mart 16, 2024

Shiba Inu Baş Geliştiricisi Büyük Güncellemeyi Resmen Duyurdu!


Shytoshi Kusama, “Shiba Eternity” adlı ekosistemin koleksiyon kart oyununun yaklaşan lansman tarihi hakkında yaptığı son açıklamalarla Shiba Inu sahipleri arasında büyük heyecan yarattı.

Son yapılan bir “bana sor” oturumunda, Discord’daki Shibarium Tech kanalının yöneticisi DaVinci, Kusama’dan topluluğun oyunu ne zaman test edebileceğini açıklamasını istedi.

Kusama, genellikle verdiği “yakında” yanıtını bu sefer vermeyerek, beta testinin önümüzdeki çeyrekte başlayacağını açıkladı.

Shiba Inu topluluğu üyeleri oyunun çıkışını sabırsızlıkla beklerken, bu yanıt Shibarium Tech kanalında büyük sevinçle karşılanıyor.

Shiba Eternity Danışmanı Mazrael de benzer duyguları paylaştığını belirtti. Kusama’nın öngördüğü zaman çizelgesi, Mazrael’in 12 Mart’ta attığı bir tweet’te geliştiricilerin oyunu şirket içinde test ettiklerini ve PlaySide Studios tarafından geliştirilen sürümle ilgili bazı hataları giderdiklerini açıkladığı zamana denk geliyor. Mazrael ayrıca, ekibin oyunu beta testine açmaya bir adım daha yaklaştığını vurguladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Eternity, Ekim 2022’de piyasaya sürülen Shiba Inu temalı bir stratejik kart savaşı oyunu olarak ön plana çıkıyor. PlaySide Studio’nun oyunla olan ilişkisi oyuncuların ilgisini çekti ve bu da oyuncu sayısının önemli ölçüde artmasına yol açtı.

Oyun kısa sürede 500.000’den fazla oyuncunun ilgisini çekti ve yaygın olarak benimsendi. Oyuncuların 1.000 dolarlık ödül havuzunu paylaştığı aylık bir turnuva, benimsenmeyi daha da artırmak için başlatıldı.

Geçen yıl, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi, ödül havuzunu 50 dolardan 1.000 dolara yükseltti, ancak oyunun yaklaşmakta olan oyna-kazan (P2E) versiyonunda yarışmanın devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Bu arada, geliştiriciler oyunu blok zincirine yerleştirmek için çalışıyorlar. Shiba Inu pazarlama uzmanı Lucie, Shiba Eternity’nin bu yıl çıkacak P2E versiyonunda Shiboshi NFT’lerin benzersiz oyun içi varlıklar olarak işlev göreceğini açıkladı.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.