Aralık 9, 2023

Shiba Inu Aylardır Beklenen Haberi Sonunda Verdi: Metrikler Tekrar Tarihi Zirvelerde!

Shiba Inu, geçtiğimiz haftalarda tüm kripto piyasası düşüşe geçtiği için fiyatında bir artış gördü. Bu hafta Shiba Inu, ekibin Shibarium L2’nin SHIB token’larını yakmaya başlayacağını duyurmasının ardından 4 ay içindeki en yüksek ağ etkinliğini ve yeni kullanıcı kazanımını kaydetti. Çift haneli kazançlar ve Shibarium’un yakılmasıyla birlikte, Shiba Inu’nun fiyatı fırlamaya hazır olabilir.

SHIB 14 günlük grafikte halihazırda %24,2 ve bir önceki aya göre %8,4 artış gösterdi. Shibarium yakım işlemi başladığında, SHIB sirkülasyonu daralacak ve böylece varlığı yeşile doğru daha da itecektir.

Yeni bir yakım mekanizması bir süredir geliştirilme aşamasında. Meme coin hayranları ve kullanıcıları hala varlık için 0,01 dolar (bir sent) peşinde. Ancak, projenin muazzam arzı göz önüne alındığında, 0,01 dolar ulaşılamaz bir hedef gibi görünüyor. Bununla birlikte, yeni yakma mekanizması dolaşımdaki SHIB tokenlerinin çoğunu yakabilirse, bir sentlik hayali daha ulaşılabilir hale getirecektir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geliştiriciler, mevcut Shiba Inu arzının tam olarak ne kadarının yakılacağı konusunda bir güncelleme yapmadı. Bununla birlikte, Shiba Inu’nun son birkaç haftadır yükselişe geçmesiyle birlikte, tokenın mevcut direnç bölgesini aşma potansiyeli çok mümkün. Bun ek olarak fiyat, 2023’ü kapatmak için potansiyel yeni zirvelere fırlayabilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?