Eylül 25, 2023

Shiba Inu Ağında %1300’lük Yükseliş Dikkat Çekti: İşte Detaylar!


Shiba Inu ağının yönetişim token’ı BONE, sözleşmesinde kritik bir aşamaya yaklaşırken on-chain aktivitede %1300’lük artış yaşadı.

Shiba Inu ekibi üyesi Shibarium1, BONE basımının neredeyse tamamlandığını belirterek önemli bir güncellemeye işaret etti. Geliştirici Kaal Dhairya’nın daha önceki bir blog yazısında belirttiği gibi, bu aşama BONE sözleşmesinden vazgeçmek için önemli bir aşama.

SHIB geliştiricisi o sırada BONE sözleşmesinden vazgeçme sürecinin devam ettiğini duyurdu; Calcium adında sahte bir token oluşturuldu ve ne likiditesi ne de gelecekteki değeri veya kullanımı olmadığı için ticaret yapmama veya satın almama uyarısında bulundu.

Geçen yıl topluluk, Shibarium doğrulayıcıları için kalan 20 milyonu kurtarmak ve güvence altına almak için 230 milyon basıma ulaştıktan sonra tüm token farming eylemlerini durdurmaya karar verdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere on-chain analiz firması IntoTheBlock’un verilerine göre, BONE büyük sahip girişlerinde %1.300’lük bir artış yaşandı.

BONE, 24 Eylül’de 30,17 milyon token’lık büyük bir giriş artışı gördü ve bu, bir önceki günün 509.520 token’lık giriş değerinden önemli bir sıçrama oldu. Büyük sahip girişleri, balinalara veya büyük sahiplere ait adreslere taşınan fonları izler.

Shibariumscan verilerine göre, Shibarium toplam 3.131.328 işleme ulaştı; 1.250.604 cüzdan adresi ve 812.508 toplam blok. Şu anda Shibarium’da 12 doğrulayıcı bulunmaktadır ve 28.047.502 BONE yetkilendirilmiştir. Bu yazının yazıldığı sırada, BONE son 24 saatte %0,03’lük marjinal bir artışla 0,789 dolara yükseldi.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?