Eylül 27, 2023

Shiba Inu Ağında Balina İşlemleri Fırladı: Fiyat Ne Tepki Verdi?


Shiba Inu token’da gerçekleştirilen büyük işlemlerde bir artış dikkat çekti. 22 Eylül’de bu büyük işlemlerin toplam hacmi 38 milyon dolara ulaştı. Benzeri bir artış 11 Eylül’de de gözlemlenmiş ve büyük işlemlerin hacmi aynı 38 milyon dolara seviyesine ulaşmıştı. Bugün, bu tür işlemlerin sayısı yedi günlük ortalamayı bile aşarak 39’a ulaştı.

Son verilere göre, Shiba Inu şu anda 0,00000724 dolardan işlem görüyor. Fiyat küçük görünse de, büyük işlemlerdeki artış SHIB ekosisteminde bir şeylerin gelişmekte olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu haberleri

Balina faaliyeti olarak adlandırılan büyük işlemler, genellikle bir varlığın fiyatını ve oynaklığını önemli ölçüde etkileyebilir. Balinalar genellikle büyük miktarlarda varlığı istedikleri zaman alıp satabilen ve esasen piyasa trendlerini belirleyen büyük varlık sahipleridir. Büyük işlemlerdeki son artış, potansiyel fiyat oynaklığı ve hatta SHIB fiyatı için yeni bir yön anlamına gelebilir.

Balinaların artan faaliyetleri Shiba Inu piyasasına herhangi bir pozitiflik getirmedi. En son fiyat performansı, SHIB’in düşüş trendinin potansiyel hızlanmasına işaret ediyor, çünkü token yerel trend çizgisi destek seviyesinin altına düştü ve bu da meme coin için 0,000007 dolar civarında yeni yerel düşük seviyeye doğru yol açıyor.

Ancak, bu bilgiye dikkatle yaklaşmak çok önemlidir. Büyük işlemler yükseliş ya da düşüş eğilimine işaret etse de gelecekteki fiyat hareketlerinin garantili bir habercisi değildir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?