Ocak 30, 2024

Shiba Inu Ağına Yapay Zeka Müjdesi: Ancak Yatırımcılar O Detaya Dikkat Etmeli!

Shiba Inu’nun iş ortağı Bad Idea AI (BAD), X sayfasında yapay zeka sohbet robotunun yeni sürümünün birkaç önemli güncellemeyle geldiğini duyurdu.

Bad Idea AI yapay zeka botunun 4.2 sürümüne yükseltiği duyuruldu. Bu sürüm çeşitli performans güncellemeleri, özel düğümler ve “geliştirilmiş bilgi eşleştirme doğruluğu” içeriyor.

BAD AI botu, Shytoshi Kusama liderliğindeki Shiba Inu geliştirici ekibiyle işbirliği içinde geçen yıl Ekim ayında Telegram’da yer alan bir kanalda başlatıldı. Bu bot, kanal kullanıcılarının piyasa trendleri hakkında analiz yapmalarına, çeşitli ticaret stratejilerinin sonuçlarını tahmin etmelerine ve daha pek çok şeye yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Bad Idea AI’ın lansmanının ilk amacı, yapay zeka teknolojilerine erişimi sorunsuz ve daha demokratik hale getirmek ve bunlara erişimdeki coğrafi kısıtlamaları ortadan kaldırmaktı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere lansmandan sonra bot, teknik kaynakları sınırlı olsa bile yapay zekaya erişim sağlayarak Shibarium projelerine yardımcı olmak için de tasarlandığını belirtti. Bot, bu projeleri halka duyurmada da sıklıkla kullanılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Shiba Inu geliştirici ekibi, Bad Idea AI ve Shibarium hakkında topluma bir uyarıda bulundu. SHIB’in pazarlama sorumlusu Lucie, X üzerinden bir açıklama yaparak SHIB ve BAD topluluklarını yeni bir dolandırıcılık tuzağına düşmemeleri konusunda uyardı.

Bad Idea AI ile Shibarium arasında henüz bir köprü kurulmadığını, ancak bunun aksini iddia eden dolandırıcıların ortaya çıktığını vurguladı. Lucie, toplulukları dikkatli olmaya ve cüzdanlarını “Shibarium’da BAD token” vaat eden web sitelerine bağlamamaya çağırdı.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?