Mart 27, 2024

Shiba Inu 5. Dalga Oluşturma Hedefinde: Yeni Fiyat Hedefi Heyecanlandırıyor!

Shiba Inu, 26 Şubat’taki 0,00000967 dolarlık seviyesinden %372’lik bir artışla 5 Mart’ta yılın da zirvesi olan 0,00004567 dolara yükselerek “iyimser” görünümü pekiştirdi. Bu durum, piyasa katılımcılarının ulaşılması bir yandan zor olan ancak merakla beklenen 0,0001 dolarlık hedef etrafındaki tartışmaları canlandırdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Lucie’nin geçmiş verilere dayalı bir sunumu, SHIB‘in bir hafta içinde 0,000012 dolara yükselebileceğini öne sürdü. Öte yandan baş geliştirici Shytoshi Kusama, bu tahmini düşük bir değerlendirme olarak yorumladı. Oscar Ramos ise SHIB’in 0,0001 dolarlık seviyeye çıkmasının %100 mümkün olduğuna olan inancını dile getirerek dikkat çekti.

Shiba Inu, 5 Mart’taki 0,00004567 dolardan 0,0001 dolara ulaşmak için gereken oran sadece %118’di, bu da son fiyat artışı sırasında bu fiyat seviyesine doğru ilerlediği anlamına geliyordu. Ancak, ardından gelen düzeltme, SHIB’in bu zirveden vazgeçerek ana destek seviyelerinin altına düştüğünü gösterdi.

Shiba Inu’nun 0,0001 dolara ulaşma potansiyeline olan güvenini dile getirerek teknik bir bakış açısı sunan analistler, topluluğun bu tahminlerin azalmasını beklediği bir dönemde ortaya çıktı.

Yakın tarihli analize göre Shiba Inu Ekim 2023’ten bu yana 0,00000671 dolara düştükten sonra beş dalgadan oluşan bir yapı izledi. Varlık, Aralık 2023’te 0,00001195 doları gördüğünde ilk dalgayı tamamladı ve ikinci dalga için Ocak 2024’te 0,00000879 dolarlık bir geri çekilme yaşadı.

Grafik verileri, üçüncü Elliott Dalgasının Shiba Inu’yu bu ayın başlarında 0,00004567 dolarlık zirveye taşıdığını gösteriyor. Ancak, dördüncü dalga, Michael’ın yakında sona ermesi gerektiğine inandığı bir düzeltme hareketini başlattı.

Dördüncü dalganın tamamlanması, bu geri çekilmenin sona erdiğini gösterecek ve SHIB beşinci dalgaya başladığında toparlanmaya başlayacaktır. Kripto analisti, Shiba Inu’nun beşinci dalgayı tamamladıktan sonra 0,00010191 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

Özellikle, bu seviyeye ulaşmak için Shiba Inu’nun mevcut fiyatından %231 oranında yükselmesi gerekecek. Token, bugün %7,14’lük bir artışla zaten bir toparlanma hamlesi sergiliyor. SHIB şu anda 0,00003 doları geri kazanmış durumda ve basın saatine göre 0,00003077 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?