Şubat 28, 2024

Shiba Inu 10 Sent Hayaline Ne Kadar Yakın? İşte Yükseliş için Gerekenler

Shiba Inu şu an 0,00001079 dolardan işlem görürken CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %5 oranında yükseldi. Bu yükselişin en önemli nedeni ise Bitcoin fiyatındaki güçlü büyümeydi. Sonuç olarak SHIB hanesinden bir sıfır silmeyi başardı. Öte yandan fiyat aylık bazda %23 civarında yükselerek dikkat çekti.

Ancak genel olarak bu yükseliş Bitcoin fiyatına bağlı olduğu için tekil bir performanstan bahsetmek yanlış olacaktır. Bu da SHIB‘in fiyatını 0,10 dolara ulaştırması için BTC ile olan korelasyonundan fazlasını yapması gerektiği anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu token’larının arzı 549 trilyon civarında. Bu da 6,3 milyar dolar değerinde olan büyük bir yığını temsil ediyor. Ancak genel olarak piyasa değeri fiyattaki yükselişten bağımsız olarak pek güçlenemedi.

SHIB fiyatının 10 sent’e ulaşması için bu token arzıyla toplam değerini 58,9 trilyon dolara çıkarması gerekiyor. u, mevcut piyasa değerinin 10.000 katından fazla ve Apple, Microsoft ve Tesla’dan bile daha büyük. Apple’ın piyasa değeri 2,82 trilyon dolar, Microsoft 3,03 trilyon dolar ve Tesla 625 milyar dolar.

Bu şirketler, binlerce çalışanı işe alan ve üst düzey teknolojiyi piyasaya süren dünyaca ünlü şirketlerdir. Öte yandan, Shiba Inu gerçek dünyada çok az kullanım alanı olan ya da hiç olmayan bir para birimidir. Bu nedenle, SHIB’in sadece yakın vadede değil, uzun vadede de 10 Cent’e ulaşması şüphelidir.

Sonuç olarak, Shiba Inu’nun 10 Cent seviyesine ulaşabilmesi için ilk olarak dolaşımdaki arzın yaklaşık %90 oranında azaltılması, ikinci olarak da piyasa değerinin on kat artması gerekiyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?