SHIB ve DOGE’un Benimsenmesini Arttıracak Olayın Tarihi Belli Oldu!

0
SHIB ve DOGE'un Benimsenmesini Arttıracak Olayın Tarihi Belli Oldu!

AMC müşterileri “büyük olasılıkla” Mart ayından itibaren Dogecoin ve Shiba Inu ile bilet satın alabilecekler.

AMC CEO’su Adam Aron Twitter’dan yaptığı açıklamada; dünyanın en büyük sinema salonu zincirinin “büyük olasılıkla” bu Mart ayında en popüler meme kripto para birimleri olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’ya (SHIB) destek ekleyeceğini duyurdu.

“AMC web sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla yapılan tüm ödemeler için AMC’nin  Dogecoin ve Shiba Inu’yu rutin olarak ne zaman kabul etmeyi beklediği bana defalarca soruldu. Kesin zamanlama büyük olasılıkla Mart ayında olmak üzere, uygulamanın vaat edildiği gibi birinci çeyrekte gerçekleşmesi için hala doğru yolda olduğumuz söylendi.”

Destek eklendikten sonra şirketin web sitesi aracılığıyla yapılan her türlü ödeme için iki köpek kripto para birimi de kabul edilecek.

KoinFinans tarafından da daha önce bildirildiği üzere Aron, şirketin müşterilerinin ödeme olarak kabul edilen kripto para birimleri arasında Shiba Inu’yu görmek isteyip istemediğini öğrenmek için Ekim ayı sonlarında bir Twitter anketi düzenledi.

Ankete katılanların büyük çoğunluğu SHIB’nin AMC’nin ödeme programına eklenmesinden yanaydı. Bunun sonucunda, Kasım ayının ortalarında AMC patronu, sinema devinin önümüzdeki dört ay içinde Shiba Inu’ya destek ekleyeceğini tweetlemişti.

DOGE ve SHIB rekabetinin ortasında, her iki coini de ödeme şekli olarak dahil etme kararı topluluk tarafından AMC adına akıllıca bir hareket olarak değerlendirildi. DOGE ve SHIB’in de kripto ödeme listesine eklenmesiyle AMC, her iki rakip topluluğun da gözüne girmeyi başardı.

AMC’nin Kripto Planları

AMC sinema devinin CEO’su, şirketin günlük operasyonlarında merkezi olmayan ürünleri keşfetmeye ve dahil etmeye olan ilgisini dile getirmekten hiçbir zaman çekinmedi. Adam Aron, şirketin sonunda kendi kripto para birimini başlatmanın yollarını aradığını bile belirtti. Ayrıca, AMC’nin bir Non-Fungible Token (NFT) İşbirliği oluşturmak için şu anda birkaç büyük Hollywood stüdyosu ile görüşme halinde olduğunu da açıkladı.

“Bugün, son birkaç aydır üçüncü taraflarla hem kripto para birimini nasıl kabul edebileceğimizi hem de AMC’nin kendi kripto para birimimizi başlatmayı düşünmesinin mümkün olup olmadığını araştırdığımızı doğrulayabilirim. Benzer şekilde, bugün size, sinemalarımızda gösterilen büyük filmlerle ilgili ortak girişim hatıra NFT’leri konsepti hakkında birçok büyük Hollywood stüdyosu ile görüşme halinde olduğumuzu da teyit edebilirim.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın