Kasım 18, 2023

SHIB Topluluğu İçin Yeni Bir Kapı Açıldı: StealthEX’ten, Dikkat Çeken Listeleme!


Son güncellenme : 18.11.2023 - 18:39

Kripto para dünyasının dinamik ekosistemlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), yeni bir listeleme haberi ile gündeme geldi. Ekosistemin yönetim tokenı/gas tokenı Bone popüler çevrim dışı (non-custodial) kripto borsası StealthEX’in mobil uygulamasında listelendi. Bu önemli adım, ShibaSwap platformunda kullanılan Bone’un, kullanıcılar tarafından artık mobil cihazlar üzerinden erişilebilir olmasını sağladı.

StealthEX’in Shiba Inu (SHIB) topluluğuna yönelik bu stratejik adımı, ShibaSwap üzerindeki Bone’un daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından keşfedilmesine ve kullanılmasına olanak tanıyor. Mobil uygulama üzerinden Bone’a erişim, Shiba Inu topluluğunun kripto varlıkları ile daha hızlı ve etkili bir şekilde etkileşimde bulunabilmesine yardımcı olacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere StealthEX, kullanıcılarına chain’ler arası değişim imkanı sunan bir platform olarak öne çıkıyor ve şu anda 1.400’den fazla kripto varlığına destek veriyor. Bu zengin çeşitlilik, SHIB topluluğuna, Bone’u diğer kripto varlıklarıyla takas etme ve portföyünü çeşitlendirme fırsatları sunuyor.

Ancak, bu olumlu gelişme yaşanırken, Bone’un genel kripto pazarındaki dalgalanmalara paralel olarak son 24 saat içinde %1,38’luk bir düşüşle 0,622 dolara gerilediği gözlemlenmiştir. Aynı dönemde, popüler meme coin SHIB de %4,24’lük bir düşüşle 0,000008599 dolara gerilemiştir.

Bunların yanında hafta boyunca Shiba Inu ekibi, Shiba Inu’nun Katman 2 protokolü Shibarium’un Atomic Wallet platformuna entegrasyonunu kutladı. Atomic Wallet, hafta içinde kullanıcıları için Shibarium’u desteklediğini duyurdu. Shiba Inu ekosistem tokenları SHIB, BONE ve LEASH de platformda ulaşılabilir durumda.

Öte yandan kripto ödeme işlemcisi CoinGate, SHIB’in platformuna gelişinin ikinci yıldönümünü kutluyor. CoinGate “ShibArmy” olarak bilinen Shiba Inu topluluğunun gücünü ve bağlılığını takdir etti.

Son olarak SHIB ekosistemi için güncel bir gelişme olarak Shibarium, toplam işlemlerde kademeli olarak 4 milyona yaklaşıyor. Shibariumscan’e göre Shibarium’un toplam işlem sayısı 3.966.515’e, cüzdan adresleri ise 1.266.104’e ulaştı. Shibarium Katman 2’deki toplam blok sayısı 1.698.487’ye ulaştı ve ortalama blok süresi 5,0 saniye oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?