SHIB Sahipleri Varlıklarını Satıyor: Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Shiba Inu (SHIB) tutan cüzdan sayısı çok sert bir düşüş kaydetti. Ancak bu durum beklenildiği kadar kötü olmayabilir. İşte dikkat çeken verilerin detayı.

Etherscan verilerine göre Shiba Inu sahiplerinin sayısı 23 Kasım 1,28 milyon olarak kayıtlara geçti. Bugün ise sayı 1.25 milyona geriledi. 30.000 adres veya %2,3 oranında adres token’larının tamamını elden çıkardı.

Bu istatistikler mevcut balina hareketleriyle de uyumlu ilerledi. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum balinaları ellerindeki SHIB varlıklarını azaltıyor. Balina cüzdanları şu an 74.47 milyon dolara eşdeğer 8,03 trilyon token tutuyor.

Nitekim, yaz aylarında, bu yatırımcı grubunun cüzdanlarındaki Shiba Inu varlıkların toplam değeri neredeyse 500 milyon dolar civarında yer alıyordu.

SHIB Fiyatı Dibe Ulaştı mı?

Sonuç olarak SHIB için satış anlamıan gelen bu düşüşe rağmen fiyatta olumsuz bir durum görülmedi. Söz konusu dönemde varlığın koyasyonu ise yaklaşık %2 artış kaydetti.

SHIB fiyat grafiği

Bu tür detaylar  SHIB fiyatının dibe yaklaştığının veya ulaştığının sinyalini veriyor olabilir. Buna rağmen buradaki birikim uzun süre devam edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.