Kasım 17, 2022

SHIB Geliştiricisinden Gizemli Paylaşım: Shibarium Geliyor Mu?


Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce SHIB topluluğunun merakını uyandıran gizemli bir tweet yayınladı. Tweet’te Kusama, bir “ilk tasarımın” onaylandığını belirtti. Meme coin baş geliştiricisi, ilk tasarım onayının ardından artık “ikiye katlanabileceğini” ekledi.

“Dünyayı nezaket ve hakikat akışı yıkarken enkazın kendini göstermesine izin verin” diye ekledi.

SHIB Sahipleri Bunun Shibarium Hakkında Olduğunu Düşünüyor

Kusama gizemli mesajı yayınladığından beri Shiba Inu topluluğu üyeleri, baş geliştiricinin hangi projeden bahsettiğini tartışıyor. Pek çok Shiba Inu meraklısı, Kusama’nın Shibarium adlı merakla beklenen Layer-2 ölçeklendirme çözümüne atıfta bulunduğuna inanıyor.

SHIB Sahipleri Neden Shibarium Olduğunu Düşünüyor?

Shiba Inu meraklılarının Kusama’nın gizemli mesajının Shibariuum hakkında olabileceğini düşünmesi yersiz değil. Son zamanlarda, katman-2 ağ ölçeklendirme çözümü, topluluk ve SHIB geliştirme ekibi için en önemli önceliklerden biri haline geldi.

Shiba Eternity Players Guide’ı tamamladıktan sonra Kusama, artık Shibarium’a odaklandığını belirtti. Kusama, bir blog gönderisinde neden şimdi Shibarium’a odaklandığını açıklayacağını söyledi. Ancak Kusama henüz blog gönderisini yayınlamadı.

Shibarium Lansmanı İçin Henüz Tarih Yok

Topluluk, Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Ancak geliştirme ekibi, Shibarium’un resmi çıkış tarihi konusunda sessiz kalmayı tercih ediyor.

Shibarium’u inşa eden şirket olan Unification daha önce Shibarium alpha ve herkese açık test ağının Eylül 2022’nin sonuna kadar kullanıma sunulacağını duyurmuştu. Ne yazık ki proje planlandığı gibi başlamadı ve Shiba Inu meraklıları tarafından yaygın eleştirilere yol açtı.

Eleştirilere yanıt olarak Kusama, Shiba Inu’nun Shibarium genel betası için çıkış tarihi vermediğini söyledi. Shiba Inu’nun yeni projelerin ne zaman hayata geçeceğini belirlemek için tarih vermediğini de sözlerine ekledi. Shibarium geliştirme ekibi, katman-2 ölçeklendirme çözümünün yakında piyasaya sürüleceği konusunda ısrar ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?