Mart 2, 2023

SHIB Değil: Meme Coin Ekibinden Tek İşlemde 1 Katrilyonluk Yakım Geldi!

BabyDoge ekibi hız kesmeden yakım etkinliklerine devam ediyor. Bu doğrultuda ekip aylık yakım kampanyasının bir parçası olarak 2.6 milyon dolar değerinde 1 katrilyonluk meme coin yakımı gerçekleştirdi. Ekip ayrıca BabyDogeSwap dex’ten alınan ücretlerle 13.000 dolar değerinde 4.9 trilyon BabyDoge’u geri satın aldı ve dolaşımdan kaldırdı.

BSC Scan’den alınan veriler, 1 katrilyonluk yakım işleminin dün 21:41’de (UTC) meydana geldiğini ortaya koyuyor. Ancak, geri satın alma ve yakma işlemi çok daha erken bir saatte gerçekleştirildi.

Son yakım işlemlerinin ardından, yakılan toplam BabyDoge şu anda 204.06 katrilyon token seviyesinde bulunuyor ve 13 Şubat’ta yayına giren özel yakım portalı aracılığıyla yakılan miktar ise 35.2 trilyon.

Baby Doge Coin ekibinin, yakım yoluyla toplam BabyDoge arzını azaltmaya büyük ölçüde katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz Temmuz ayında ekip, kripto sektöründe şimdiye kadarki en büyük token yakım işlemini gerçekleştirdi ve tek bir işlemde 50 katrilyon coin yaktı. Meme coin ekibi, BabyDoge’un toplam arzını 420 katrilyondan düşürme yönünde önemli ilerleme kaydetti.

Geçen yılın Kasım ayında ekip, bir süre aradan sonra aylık yakımları yeniden başlatmak için bir teklifte bulundu. Bir hafta içinde, topluluk üyelerinin %99’u yakımları eski haline getirmek için oy kullandı. Sonuç olarak, aylık yakımlar Aralık 2022’de yeniden başladı.

2 Şubat’ta ekip 682 trilyon meme coin yakımı gerçekleştirdi. Yakılan token’lar o zamanlar 1.09 milyon dolar değerindeydi ve ilave 2.6 trilyon token yeniden satın alındı ​​ve BabyDogeSwap ücretleri ile yakıldı.

27 Şubat itibarıyla BabyDoge, BNB Chain’inde en çok tutulan meme coin. Ayrıca kripto borsası LBank, varlığın platformunda en çok aranan kripto para olduğunu kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?