Şubat 3, 2024

Shardeum (SHM Token) Airdrop Programını Duyurdu: Yatırımcı Heyecanı Yüksek

Shardeum, dünyanın ilk EVM tabanlı Katman-1 blok zinciri olarak, kısa süre önce SHM airdrop’unun ilk aşaması hakkında heyecan verici bir açıklama yaptı. Kurucu ortak Nischal Shetty, ağın ilk aşama airdrop taslağını yayınladıklarını ve 3,000’den fazla geri bildirim aldıklarını duyurdu. Bu ilk kampanya, ağın kripto pazarındaki varlığını genişletmeye yardımcı olan topluluk üyelerine teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirilecek. Ayrıca, taslak Shard (SHM) tokeninin piyasaya sürülmesi ve gelecek airdrop fazları gibi kritik detayları içeriyor.

Shardeum’dan Yeni Güncellemeler

Shardeum, SHM token‘ının maksimum 508 milyon arzının, ekosistemdeki Token Üretme Etkinlikleri (TGE) ve çeşitli doğrulayıcı ve arşivleyici düğümlere tahsis edileceğini belirtti. Vakıf ayrıca, airdrop’u üç temel fazda yapmayı planladığını açıkladı. İlk faz, erken dönem katılımcılara yönelikken, ikinci faz bir test ağına ve üçüncü faz ise 18,44 milyon SHM ile en büyük token tahsisine sahip ana ağ kampanyasına odaklanacak. Toplamda, airdrop için ayrılan 25,4 milyon SHM tokeni, kripto dünyasında büyük ilgi çekti.

Airdrop’un vakfın hazinesine olası etkilerine ilişkin spekülasyonlar da dolaşımda. Nischal bu iddialara, “Bu doğru değil, ekibimizin katılımı söz konusu değil. Airdrop tahsisi sadece topluluğa yöneliktir ve hazinemize ayrılmış bir kısmı yok.” diyerek yanıt verdi.

Kaçırılan Fırsatlar ve Katılımcılar İçin Yeni İmkanlar

Özellikle, Shardeum topluluğu, ödül alamayan katılımcılar için de planlarını açıkladı. Shardeum Vakfı, bir airdrop’ta tüm düğüm doğrulayıcılarını ödüllendiremese de, ilk faz uygunluk sürecinde, katılımcılara özel avantajlar sunan bir NFT ile ödüllendiren bir Erken Katkıda Bulunan Programı (EVP) başlattı. Uygunluk kriterleri, yüksek performans sergileyenler ve rastgele seçilen katılımcıları içeriyor, böylece daha geniş bir topluluk üyesi fayda sağlayabiliyor. Bu, metni daha okunabilir ve anlaşılır hale getirmek için cümlelerin yeniden düzenlenmesiyle sağlanmıştır.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?