SEC Başkanı Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralar Hakkında Açıklama Yaptı!

0
453

ABD’nin yeni Hazine Başkanı olması beklenen Janet Yellen’ın kongre sırasında lider kripto para birimi Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında terörizmin finansmanı ve kara para aklamada kullanıldığı için endişeliyim açıklamaları sonrası düşüşe geçen Bitcoin düşüşleri devam ettiriyor.

Bitcoin düşüşünü devam ettirse de ABD’den pozitif haberler geliyor. Mira Christanto’nun twitter hesabından yapmış olduğu paylaşıma baktığımızda, CNBC yeni SEC başkanı Gary Gensler’ın Bitcoin ve kripto para birimlerine karşı yapmış olduğu açıklamaları paylaştı.

Gensler, kripto para birimlerine karşı düzenlemede aceleci olunmaması gerektiğini vurguladı, ayrıca Bitcoin’in ponzi olmadığını da belirtti. Gensler, insanların neden kripto para birimlerine karşı ilgisini artığı hakkında açıklamalarda yaptı ve şu cümleyi söyledi:

“Mevcut ödeme altyapılarının bir çok konuda yetersiz kalması nedeniyle insanların kripto paralara ihtiyaç duyuyor.”

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın