Satış Baskısı Gelebilir: Balina Milyonlarca Coin Taşıdı!

0
Satış Baskısı Gelebilir: Balina Milyonlarca Coin Taşıdı!

Polygon (MATIC), yaşanan son çöküşle mücadele etmeye devam ediyor. Kraken borsasıyla yaptığı ortaklık sonrası işleri iyi seviyeye getiren MATIC, yeni gelişmeler kaydetti. Instagram ile NFT minting anlaşması da yapan ağ, büyük bir ivme yakaladı.

Yaşanan gelişmeler yerel token MATIC fiyatında yükselişle karşılık buldu. Ancak yatırımcılar ise bu yükselişi bir kâr etme fırsatı olarak yorumladı. Durum böyle olunca satış baskısı artış görülmeye başladı.

On-chain balina takipçisi, balina cüzdanındaki varlıkları tasfiye etmeye hazırlandığını tespit etti. Balina, 9 milyon MATIC varlığını Binance‘e transfer etti.

Balinaların cüzdan hareketleri genelde bir altcoin fiyatı için belirleyici olabiliyor. Yatırımcılar, balina hareketlerine bağlı olarak fiyat dalgalanmalarına dahil oluyor.

Analist SwalowPremium, gidişatın aynı olması halinde MATIC fiyatında düşüş beklediğini açıkladı. Analist, fiyatın 0,77 dolar seviyesini kaydederek 0,58-0,62 dolar konsolidasyon aralığını ziyaret edeceğini tahmin etti.

Öte yandan, MATIC fiyatını destek seviyesinin üzerinde tutabilirse, kripto fiyatı direnci 1,01 dolarda yeniden test edebilir.

Polygon (MATIC)

CoinMarketCap verilerine göre MATIC son 24 saat içinde fiyatta %5’lik düşüş kaydetti. Şu an 0,8321 dolardan işlem görüyor. Altcoin ayrıca son yedi gün içinde %6’dan fazla düşüş yaşadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın