Eylül 27, 2023

Santiment: %120 Patlayan Bu Altcoin’e Dikkat, Ralli Devam Edebilir!


Elde ettiği muazzam yükselişle dikkat çeken Loom Network (LOOM) adlı altcoin projesi, Eylül ayında oldukça başarılı bir performans sergiledi. Değerinin %240’ın üzerinde artmasıyla, bu proje kripto para dünyasında önemli bir konum elde etti. Ayrıca, bu başarı, önde gelen bir kripto borsa platformu olan Gate.io tarafından LOOM’un listelenmesiyle daha da pekiştirildi.

Loom Network (LOOM), Eylül ayına 0,038 dolarlık bir değerle başladı. Ancak sadece 25 gün içinde, bu altcoin’in değeri büyük bir sıçrama yaparak 0,13 dolar seviyesine ulaştı. Bu etkileyici yükseliş, LOOM’un arkasındaki proje ekibinin ve kullanıcı topluluğunun başarılı çalışmalarının bir sonucu olarak görünüyor.

Ancak LOOM’un başarısı yalnızca kendi performansıyla sınırlı değil. Bu hafta, lider küresel kripto borsası Gate.io, LOOM’u platformunda ticaret için listelediğini duyurdu. Bu, altcoin’in daha fazla yatırımcı ve kullanıcıya ulaşma fırsatını artırarak projenin büyümesine katkı sağlayabilir.

Loom Network, yüksek performanslı merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) ölçeklendirmeyi amaçlayan çok chain’li bir birlikte çalışabilirlik platformudur. Projenin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tron (TRX) gibi blockchain ağlarına entegrasyonları mevcut.

LOOM, Loom Network’ün ana ağı Basechain’in güvenliğini sağlamak için kullanılan token’dır. Geliştiriciler ayrıca DApp’lerini Basechain’de tutmak için altcoin’i kullanabilirler.

Blockchain analiz platformu Santiment yakın zamanda LOOM’un artışını fark etti ve çeşitli göstergelere göre altcoin’in daha fazla yükseliş alanına sahip olabileceğini söyledi.

“Loom Network’ün fiyatı Aralık 2021’den bu yana en yüksek seviyesine ulaştı ve hafif bir düzeltme öncesinde 0,126 doların biraz üzerine çıktı. LOOM’un borsalardaki oranı son beş günde yüzde 20,8’den yüzde 14,9’a düştü, bu da bu rallinin uzatılabileceğini gösteriyor.”

LOOM o zamandan beri hafifçe geri çekildi ve basın zamanında 0,11 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?