Şubat 22, 2023

Santiment İki Altcoin’e Dikkat Çekti: Balinalar Akın Ediyor!

On-chain analitik firması Santiment, Cardano (ADA) ve The Sandbox (SAND) varlıklarında bir balina hareketliliği kaydettiğini belirtti.

Santiment, Cardano‘nun Şubat ayının başından bu yana balina adreslerinden “büyük ilgi” artışı kaydettiğini tespit etti. Analitik firmasına göre balina işlemleri 100.000 dolar ve üzerindeki büyük işlemler olarak kaydediliyor.

Cardano için verilerdeki beş günlük anomali boşluğuna aldırmayın. Varlığın Şubat ayından bu yana neler yaptığına bir göz atın. Açıkça görülüyor ki büyük bir artış balinaların bu seviyedeki ilgisine işaret ediyor.

santiment altcoin analizleri

Ethereum’un popüler rakiplerinden Cardano haber hazırlanırken 0,39 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 7. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %3’e yakın değer kaybetti ancak aylık bazda %3’e yakın değer kazandı.

ADA, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan %87’den fazla düşük fiyattan işlem görüyor.

Santiment, bir metaverse altcoin olan The Sandbox‘ın, son üç aydaki balina işlemlerinde üçüncü en büyük artışı gördüğünü tespit etti.

Analitik firması, balina aktivitesindeki artışın, projenin yerel varlığı SAND’in de fiyatı artarken gerçekleşmesi nedeniyle, “en azından kısa vadeli bir düzeltme olasılığını artırdığını” belirtiyor.

Sandbox kendi başına oldukça iyi bir dönem geçirdi. Hex’in sahip olduğu kapasite kadar değil. Dün, son 3 aydaki en yüksek üçüncü balina artışı kaydedildi. Ve fiyatlar hızla yükselirken geldi. Bu da en azından kısa vadeli bir düzeltme olasılığını artırıyor.

The Sandbox analizleri

SAND haber hazırlanırken 0,783 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 43. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %6’dan fazla ve son bir ayda %3,5’ten fazla değer kaybetti. SAND, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,783 dolardan %90’dan fazla düşük fiyattan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?