Ağustos 30, 2023

Santiment Balina Aktivitesinin Pik Yaptığı Beş Altcoin Tespit Etti!


Son güncellenme : 31.08.2023 - 11:47

Santiment, yakın zamanda yaptığı bir analizde önemli balina faaliyeti gösteren 5 altcoin tespit ettiğini açıkladı. Aave (AAVE), Compound (COMP), Curve Finance (CRV), Immutable X (IMX) ve YGG’in yer aldığı listede 10 milyon doları aşan kayda değer balina işlemleri dikkat çekiyor.

Verilere göre balinaların AAVE’de 22 milyon doları, COMP’de 14 milyon doları, CRV’de 12 milyon doları, IMX’de 15 milyon doları ve YGG’de 11 milyon doları aşan işlemler gerçekleştirdi.

altcoin haberleri

Grayscale’in yasal zaferinin ardından söz konusu altcoin‘lerin fiyatlarında ani bir artış yaşanması dikkat çekti. Son 24 saat içinde AAVE’nin değeri %11, COMP’nin %9, IMX’in %4 ve YGG’nin %6 oranında arttı. Bu hızlı artış, artan yatırımcı ilgisine ve bu kripto paralar için potansiyel bir yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Bu altcoin’lere ek olarak diğer varlıklar da son dönemde önemli bir büyüme kaydetti. Bitcoin Cash (BCH) %17, XDC Network (XDC) %12, Stacks (STX) %11 ve Conflux (CFX) %10 oranında artış göstermiştir. Fiyatlardaki bu artış, yaklaşık 50 milyar doların alana katılmasıyla kripto para piyasasına artan bir fon akışını ifade ediyor. Sonuç olarak, kripto para piyasasının toplam piyasa değeri etkileyici bir şekilde 1,11 trilyon dolara yükseldi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere balina faaliyetleri bir varlığın fiyatında önemli etki yaratabildiği için yakından takip edilmektedir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?