Eylül 25, 2023

Santiment, Altcoin Verilerine Dikkat Çekti: “Büyüme Beklenenden Hızlı!”


Santiment, Chainlink (LINK) ve listede yer alan diğer üç altcoin ‘in, on-chain verilerinin iyileşme belirtileri gösterdiğini belirtti.

Analizlerine Chainlink ile başlayan Santiment, merkezi olmayan oracle ağının artan benzersiz adres etkinliği sayesinde yükselişe geçtiğini belirtti.

Ağ üzerinde etkileşimde bulunan benzersiz LINK adreslerinin sayısı dün 3.964’e ulaşarak son iki ayın en yüksek seviyesine çıktı.

chainlink yorum

Analiz firması ayrıca, piyasa katılımcılarının altcoin’in performansına büyük ölçüde kayıtsız kalması halinde Chainlink’in daha fazla yükselişe tanık olabileceğini söylüyor.

LINK 7,08 dolara tırmandı… Kriptoda daha az sosyal hacim, giderek daha fazla projenin radarın altında hareket ettiği anlamına geliyor.

Santiment ayrıca DApp platformu Loom Network (LOOM), merkezi olmayan finans (DeFi) toplama katmanı Frontier (FRONT) ve katman-2 blok zinciri ImmutableX’i (IMX) yakından takip ediyor. Analiz firmasına göre, bu üç altcoin, son zamanlarda artan benimseme nedeniyle daha geniş kripto piyasalarından daha iyi performans gösteriyor.

Loom (+%145), Frontier (+%138) ve ImmutableX (+%29) geçtiğimiz hafta boyunca güçlü performans gösteren varlıklar oldu. Her biri büyük bir ağ büyümesi yaşadı (yeni adresler oluşturuldu). Bu büyüme devam ederse, fiyatları yükselişlerini sürdürebilir.

Bitcoin’e gelince, Santiment 100 BTC’den az tutan adres sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve kripto kralının mevcut arzının %41,1’ine sahip olduğunu söylüyor. Balina olmayan cüzdanlar amiral gemisi kriptoyu yutarken, Santiment balinaların ya da 100 ila 100.000 BTC tutan varlıkların Haziran ayından bu yana Bitcoin’i boşalttığını belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?