Ocak 26, 2023

Santiment Açıkladı: Para bu Altcoinlere Yöneliyor!

Santiment verilerine göre, büyük hacimli altcoinlerin fiyatlarında geçtiğimiz günlerde  sıçramalar yaşandı. Şimdi de para şimdi bir avuç düşük hacimli altcoine yöneliyor.

Santiment, Ribbon Finance, Smooth Love Potion ve Marlin’in adres faaliyetlerinde bir artış gördüğünü belirtti.

“Geçtiğimiz günlerde Solana, Cardano ve Polkadot gibi büyük hacimli kripto paralar etkileyici bir şekilde geri dönüş yaptı. Paranın artık düşük hacimli kripto paralara yöneldiği görülüyor. Aktif adresler CBG, MITX, MTH, TRADE, PLSPAD, RBN, SLP ve POND için büyük artış gösteriyor.”

Kullanıcıların kripto yapılandırmalı ürünlere erişmesine yardımcı olmayı amaçlayan finans (DeFi) protokolleri paketi olan Ribbon Finance, haber yazıldığı sırada 0,261 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 194. sıradaki kripto varlık, son yedi günde %29’dan fazla artış gösterdi.

Smooth Love Potion Axie Infinity (AXS) ekosisteminde ödül kazanmak ve çevrimiçi savaş oyununda yaratık satın almak için kullanılan bir token’dır. Haber yazıldığı sırasında 0,00288 dolardan işlem görüyordur. Piyasa değerine göre 240. sıradaki kripto varlığı geçtiğimiz hafta %9’dan fazla artış gösterdi.

Marlin, merkezi olmayan internet ve DeFi için ağ altyapısı sunan açık bir protokoldür. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu yazı yazıldığı sırada 0,00959 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 320. sıradaki kripto varlığı geçtiğimiz hafta yaklaşık %12 artış gösterdi.

Büyük hacimli varlıklar açısından Santiment, Bitcoin’in Aralık ayından bu yana en büyük iki işleminin 5 Ocak’ta yapıldığını duyurdu. En iyi kripto paranın geçtiğimiz hafta sonu 16.800 dolar civarından 23.000 dolaraa kadar yükselen bir artışa başlamasından hemen önce gerçekleştiğini belirtiyor. Bitcoin bu yazı yazıldığı sırada 22.652 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?