Mart 8, 2023

Santiment Açıkladı, Bu Altcoin Değerinin Altında!

Blok zinciri analiz platformu Santiment, bu sabah attığı bir tweet’te Ethereum 2.0 stakerlarının “son 10 hafta içinde gerçekleşen değerlerin tamamen azaldığını” gördüğünü belirtti. Tweet’te ayrıca, uzun vadeli stakerların şu anda ortalama %31 oranında düşüşte olduğu da belirtildi.

Santiment‘in tweetinde paylaşılan bir grafik, ETH 2.0 stakerları için gerçekleşen değerin “düzleştiğini” gösteriyor. Ayrıca veriler, ETH 2.0 stake edenlerin ortalama getirileri düştüğü için ETH 2.0’ın değerinin düşük olduğuna işaret ediyor.

Haber yazıldığı sırada CoinMarketCap’e göre önde gelen altcoin’in fiyatı son 24 saatte %1,21 düştü. Fiyattaki bu 24 saatlik düşüş, ETH’nin şu anda -%5,73 olan negatif haftalık performansına eklendi. Sonuç olarak, ETH haber yazıldığı sırada göre 1.555,95 dolardan işlem görüyor.

Ethereum

ETH’nin fiyatı, bugünkü işlem seansının başlarında seviye tarafından reddedildikten sonra kritik 1.570 dolar fiyat seviyesinin altında işlem görüyor.

ETH’nin günlük grafiğindeki teknik göstergeler, 9 günlük EMA’nın 20 günlük EMA’nın altında konumlanmasıyla hala düşüş eğiliminde. Buna ek olarak, daha kısa olan EMA çizgisi, basın zamanında daha uzun olan EMA çizgisinin altında kırılıyor.

Günlük RSI göstergesi, 9 günlük ve 20 günlük EMA arasında mevcut olan düşüş teknik bayrağına eşlik ediyor. RSI çizgisi, RSI SMA çizgisinin altında işlem görüyor. RSI şu anda aşırı satım bölgesine daha yakın.

Bununla birlikte, günlük RSI çizgisinin eğimi son 24 saat içinde bir miktar dengelendi. Bu da ETH’nin fiyatının önümüzdeki 24 saat boyunca bu seviyede konsolide olacağını gösteriyor.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?