Mart 2, 2020

Şant Manukyan, Yaklaşan Halving Etkinliğiyle İlgili Ne Düşünüyor?

Bitcoin, geçtiğimiz bir hafta içinde iki kez 8.500 doların altına inerek büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Sonrasında küçükte olsa bir yükseliş meydana geldi fakat geçen haftaki başlangıç fiyatına kıyasla yüzde 11’den fazla düşüş yaşadı. Bitcoin yazının kaleme alındığı saat itibariyle yaklaşık olarak 8.748 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte insanlar yaklaşan halving etkiliği için oldukça heyecanlı. Nisan’da gerçekleşecek etkinlik, pekçok yatırımcı için umut vaadediyor. İnsanların beklentisi oldukça yüksek ve pekçok analistte etkinlik ile ilgili öngörülerini paylaşmaya devam ediyor.

Önemli ekonomistlerden Şant Manukyan yine youtube üzerinden yayınladığı bir video ile Halving’e dair değerlendirmelerini paylaştı. Manukyan konu ile ilgili şunları söyledi:

“Daha önceki yarılanmalara girerken Bitcoin belli ölçüde boğa piyasasındaydı. Dolayısıyla yarılanma boğa piyasasının daha kuvvetlenmesine neden olmuştu. Şu anda o boğa piyasasında değiliz. Özellikle 9.400’leri aşmadığımız sürece bu konuyu tartışmak bile zor. Dolayısıyla hem iyi bir sınav vermedi hem de yarılanma var diye mutlaka yukarı dönecek görüşünde olmamalıyız. Fiyatın 9.400 doların üzerine çıkması durumunda Bitcoin’in resmi netleşecektir.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.