Mart 1, 2022

Sandbox (SAND) Bir Geri Dönüş Kurulumu Oluştururken, Fiyat Hedefi Heyecanlandırdı!

Sandbox (SAND) fiyatı, günlük grafikte bir taban dönüş kurulumu oluşturarak, bir yükseliş yapmaya hazırlanıyor olabilir. Yaşanan son geri çekilme, güvenilir bir destek alanı çevresinde sabitlendi ve yakında bir sıçrama olduğunu gösteriyor.

Sandbox fiyatı, 15 Kasım 2021 tarihinde 2.69 dolardan 3.00 dolara kadar uzanan bir talep bölgesi belirlemişti ve bu, boğaların SAND’i 8.48 dolarda yeni zirvelere taşımadan önce dinlenmesine izin verdi. Bu seviye, o zamandan beri fiyat için bir geri çekilme seviyesi olarak önemli bir seviyeyi temsil ediyor.

Şimdiye kadar, Sandbox fiyatı, söz konusu talep bölgesini üç kez yeniden test ederek üçlü dip kurulumuna yol açtı. Bu teknik oluşum, düşüş trendinin sona erdiğini ve yakında bir yükseliş trendinin başlayacağını gösteren önemli bir oluşum.

Bu görünümü destekleyen Sandbox fiyatı, yaklaşık bir haftadır konsolide durumda ve bu da büyük bir hareketin beklediğini gösteriyor. 3.31 dolarlık engelin kesin bir şekilde kırılması, bir kırılmayı onaylayacak ve boğaların haftalık direnç bariyerini 4.71 dolardan yeniden test ettiğini gösterecek.

SAND’in burada yerel bir zirve oluşturması için iyi bir şans olsa da, rallinin bir uzantısı altcoin’in 5 dolarlık psikolojik seviyeyi işaretlemesine yardımcı olabilir. Bu ekstra yükseliş, mevcut seviyeden (3.18 dolar) %58’lik bir yükseliş anlamına geliyor.

Öte yandan, Sandbox fiyatı 3.31 doları geçmeyi başaramazsa, alıcılar arasında bir zayıflık olduğunu gösterecektir. Böyle bir durumda SAND, 2.69 dolarda yer alan acil destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.

2.69 dolar seviyesinin altına yakın bir günlük mum çubuğu, daha düşük bir dip oluşturacak ve Sandbox fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gelişme, altcoin çöküşünü korkunç bir senaryoda 1.80 dolara kadar düşürebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.