Haziran 20, 2024

Sandbox Portföyünü Geliştirdi: O Meme Coin’lere Büyük Yatırım!


Popüler blok zinciri tabanlı metaverse platformu The Sandbox, kripto para portföyünü genişleterek PEPE, SHIB, MEME, DEGEN, DOGE ve BONK gibi önde gelen meme coin’leri stratejik olarak satın aldığını duyurdu.

Bu hamle, toplulukları desteklemek, Web3 kültüründe daha fazla yer edinmek ve üyelerine ve geniş meme coin topluluğuna daha fazla fayda sağlamak amacıyla gerçekleştirildi.

CoinGecko verilerine göre, SHIB ve DOGE, satın alınan meme coin’ler arasında piyasa değeri açısından en önde gelenler oldu. DEGEN ise ilk 15 büyük meme token arasında yer almayan tek coin olarak dikkat çekiyor. Sandbox, bu yatırımla platform kullanıcıları arasında çeşitliliği ve etkileşimi artırma taahhüdünü göstermiş oluyor.

Sandbox ayrıca, meme coin koleksiyonunu kullanarak ilginç projeler başlatmayı planladığını da açıkladı.

Son 24 saat içinde, en iyi yedi meme coin’in fiyatlarında artış gözlemlendi. CoinGecko verileri, PEPE’nin %11.14, BRETT’in ise şaşırtıcı bir şekilde %18.56 arttığını gösteriyor.

Ancak, son bir haftada bu meme coin’lerin genel olarak düşüş trendinde olduğunu belirtmekte fayda var. Bu durum, piyasanın genel olarak gerilediğine dikkat çeken daha önceki Coin Edition raporu ile de örtüşüyor.

Sandbox’ın satın aldığı bu altı meme coin, şirketin birlik ve kapsayıcılık konusundaki kararlılığını en iyi şekilde yansıtan çeşitli bir ortam sunuyor.

Sandbox’ın farklı meme coin topluluklarını platformuna entegre etmeye yönelik proaktif stratejisi, kullanıcı etkileşimini artıracak ve Web3 alanında büyümeye devam ederken platformda daha fazla yaratıcılığı teşvik edecektir.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?