Sandbox Fiyat Tahmini: SAND Boğaları Güçlü Bir Artışa Hazırlanıyor!

0

Sandbox (SAND) fiyatı, yeni bir zirveye ulaşacak büyük bir ralliye hazırlanıyor. Yükseliş grafiği paterni güçlü kalırsa, radarda %38’lik bir artış görünüyor. 6,96 doların üzerindeki bir seviye, SAND için önemli kazançlar sağlayabilir.

Sandbox fiyat grafiği %38’lik artışa neden olabilecek ve fiyatı 9.6 dolara kadar çıkarabilecek bir ‘yükseliş grafiği modeli’ oluşturmaya devam ediyor. SAND, 30 Aralık tarihinin düşük seviyesi olan 5.55 doların üzerinde kalmayı başarırsa, iyimser hedefler gerçekçi olmaya devam edecek.

Sandbox fiyatı bir sonraki hedefi 9,60 dolar olarak belirledi

Korumalı alan fiyatı, 12 saatlik grafikte bir “fincan ve kulp grafiği deseni” oluşturuyor ve boyun çizgisinden 6.96 dolardan, 9.60 dolara doğru %38’lik bir yükseliş öngörüyor.

Sandbox fiyatı, %50 geri çekilme seviyesinde 6.07 dolarda, ardından %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesinde 6.53 dolarda anlık dirençlerle karşılaşacak. SAND‘in üstesinden gelmesi gereken en zorlu engel, yöneten teknik modelin 6,96 dolardaki boyun çizgisi olacaktır.

Sandbox fiyatı, geçerli grafik modelinin üst sınırının üzerine çıkmayı başarırsa, %38’lik yükseliş radarda olabilir. SAND, Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI) tarafından verilen 7.20 dolar direnç çizgisine denk gelen %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinde ek bir engelle karşılaşacak.

Sandbox fiyatı ayrıca 29 Kasım’ın yükseği 7,93 dolardan, ardından 25 Kasım’ın yükseği 8,51 dolardaki engelleri de aşmayı başarmalı. %127.2 Fibonacci uzatma seviyesi, daha sonra yukarıda belirtilen iyimser hedefe ulaşılmadan önce SAND için 9.11 dolarda bir ters rüzgar görevi görecektir.

Satış emirlerinde bir artış meydana gelirse, Sandbox fiyatı 21 on iki saatlik Basit Hareketli Ortalama’da (SMA) en yakın desteğe 5,97 dolardan kayar. 30 Aralık’ın düşüğü 5,55 dolardaki ek bir destek hattı ortaya çıkabilir. Ancak yatırımcılar, SAND yukarıda belirtilen dayanağın altına düşerse yükseliş görünümünün geçersiz olacağını unutmamalıdır.

Sandbox fiyatı daha sonra %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesinde 5,60 dolaran, ardından 50 on iki saatlik SMA’da 5,45 dolardan, ardından 100 on iki saatlik SMA’da 5,27 dolardan destek keşfetmek için daha da kayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın