Samsung ve Ripple Ortak Olma Yolunda


Son güncellenme : 30.05.2020 - 10:42

Dünyanın önde gelen ödeme platformu Finablr ile Samsung Electronics Amerika, ortak oldu. RippleNet’in de üyesi olduğu Finablr ile ortaklık kuran Samsung, 47 ülkeye, farklı ödeme sistemleri ile para transferi yapabilecek. Bu transferler güvenli ve kesintisiz olabilecek.

Adı geçen şirketler küresel bazda para transferi için güçlerini birleştirdi. Samsung Pay, Finablr’in 40 yıllık tecrübesini ve sınır ötesi gücünü kullanarak ödeme sisteminde yeni bir çağa geçmek istiyor. Bu anlaşmada Ripple’ın adı geçmese de Ripple, hali hazırda Finablr ile ortak. Ripple’ın sahip olduğu blockchain çözümleri ile çalışan Finablr, bu gücünü Samsung ile birleştirerek devasa bir adım atmışa benziyor.

Finablr CEO’su yaptığı açıklamada, yeni ortaklık dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere, bireylere yeni, güvenli ve yenilikçi çözümler sunma misyonumuzu geliştirecektir, dedi.

Samsung, blockchain teknolojisindeki gelişmeleri en yakından takip eden firmalardan biri. Bu yılın başlarında kripto cüzdanlara sahip yeni telefon modellerini tanıtmıştı. Bu modeller arasında Samsung’un amiral gemisi olan S serisi de vardı. Galaxy S10, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere bir çok tokeni saklayabileceğiniz cüzdanları içinde barındırıyor.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?