Samsung ve Ripple Ortak Olma Yolunda

0
398

Dünyanın önde gelen ödeme platformu Finablr ile Samsung Electronics Amerika, ortak oldu. RippleNet’in de üyesi olduğu Finablr ile ortaklık kuran Samsung, 47 ülkeye, farklı ödeme sistemleri ile para transferi yapabilecek. Bu transferler güvenli ve kesintisiz olabilecek.

Adı geçen şirketler küresel bazda para transferi için güçlerini birleştirdi. Samsung Pay, Finablr’in 40 yıllık tecrübesini ve sınır ötesi gücünü kullanarak ödeme sisteminde yeni bir çağa geçmek istiyor. Bu anlaşmada Ripple’ın adı geçmese de Ripple, hali hazırda Finablr ile ortak. Ripple’ın sahip olduğu blockchain çözümleri ile çalışan Finablr, bu gücünü Samsung ile birleştirerek devasa bir adım atmışa benziyor.

Finablr CEO’su yaptığı açıklamada, yeni ortaklık dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere, bireylere yeni, güvenli ve yenilikçi çözümler sunma misyonumuzu geliştirecektir, dedi.

Samsung, blockchain teknolojisindeki gelişmeleri en yakından takip eden firmalardan biri. Bu yılın başlarında kripto cüzdanlara sahip yeni telefon modellerini tanıtmıştı. Bu modeller arasında Samsung’un amiral gemisi olan S serisi de vardı. Galaxy S10, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere bir çok tokeni saklayabileceğiniz cüzdanları içinde barındırıyor.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın