Samsung Galaxy 10 Telefonun’dan, Binance Coin Desteği

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’in kripto parası Binance Coin (BNB) ilk olarak kendi platformlarında işlem ücretlerinin ödenmesi için piyasaya sürüldü. Şimdilerde ise platformun gelişmesiyle birlikte yapılan yeniliklerle dünyanın en büyük kripto para birimleri arasına girmeyi başardı.

Samsun Galaxy 10 Telefonlarında, Binance Coin Desteği

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısaca “CZ” bugün twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile Binance Coin yatırımcılarını sevindirecek yeni bir haber aktardı ve BNB’nin dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung’un amiral gemisi olarak adlandırıldığı Galaxy S10 tarafından destekleneceğini duyurdu.

Samsung ilk olarak 2018 yılının sonlarına doğru Galaxy S10 cihazlarında dahili bir kripto para uygulamasının ve cüzdanının olacağı söylentileri ile gündeme oturmuş ancak daha son bu söylentileri yalanlamıştı. Fakat İspanya’nın Barselona kentinde yapılan Mobile Word Congress etkinliğinde Samsung yetkileleri tarafından kullanıcılarına kripto para cüzdan hizmeti duyuruldu, cüzdan ilk olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Enjin Coin (ENJ) ve Cosmee (COSM) isimli kripto paraları destekleyeceği bildirilmişti.

Bugün CZ tarafından açıklanan duruma göre artık Galaxy S10 kripto para cüzdan uygulamasında BNB’ninde yer aldığını görüyoruz.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.