Haziran 11, 2024

Samson Mow’dan Önemli Bitcoin Açıklaması: Eninde Sonunda Bu Seviyelere Ulaşacak!


Bitcoin maksimalisti ve Jan3’ün CEO’su Samson Mow, X hesabında Bitcoin topluluğundan gelen hararetli tepkileri tetikleyen BTC temalı bir gönderi yayınladı. Bugün erken saatlerde Mow, Pazartesi akşamı paylaşyığı gönderisine süper yükseliş Bitcoin fiyat tahmini ekledi.

Mow’dan Yükselişe Geçen Bitcoin Açıklaması

Bitcoin’in benimsenmesine odaklanan Jan3 şirketinin patronu Samson Mow, piyasadaki mevcut sermayenin Bitcoin’e oranını gösteren bir diyagram yayınladı. Bu dolaşımdaki ve madencilik yoluyla potansiyel olarak çıkarılabilecek sermaye açısından bir diyagram.

Bu diyagramda rakamlar yoktur, ancak mevcut BTC miktarının, onu satın almak için kullanılabilecek mevcut sermayeye kıyasla çok küçük olduğunu görsel olarak ortaya koymaktadır. Hem sermaye hem de Bitcoin üçgen şeklinde tasvir edilmiş ve birlikte bir kum saati gibi görünüyorlar. Mow bugün erken saatlerde “Bitcoin fiyatının düşüşünü izlerken, kaçınılmaz olarak nereye gittiğini hatırlayın” şeklinde bir tweet attı ve böylece yükseliş eğilimli bir BTC fiyat tahmininde bulundu. Mow, dünyanın amiral gemisi kripto para biriminin eninde sonunda coin başına 1 milyon dolar fiyat seviyesine ulaşmasını bekleyen maksimalistlerden biri.

 

Bununla birlikte Mow, şu anda gözlemlenebilen şaşırtıcı benimseme düzeyine rağmen mevcut Bitcoin düşüşü karşısında şaşkınlığını da paylaştı: “Benzeri görülmemiş bir benimseme seviyesindeyken #Bitcoin fiyatının düştüğünü görmek garip hissettiriyor. BTFD!” BTFD, bu tweet’in yorumlarında açıkladığı gibi, “dostça düşüşü satın al” anlamına geliyor.

BTC Topluluğu Tepki Gösteriyor

Diyagramın yer aldığı tweet’e yapılan yorumlarda, birçok Bitcoin hayranı gerçekte mevcut sermaye üçgeninin çok daha büyük ve mevcut BTC üçgeninin çok daha küçük olması gerektiğine dikkat çekti. Mow, daha büyük sermaye üçgenine daha yakından bakmaya değer olduğunu ve daha sonra “ ‘Mevcut Sermaye’nin diyagramın sınırlarının dışına çıktığını” açıkça göreceklerini söyledi.

BTC Daha da Düşüyor

Geçtiğimiz 24 saat içinde BTC, Pazartesi günü yeniden yakalamayı başardığı 70.000 dolar fiyat seviyesinden bu haberin yazıldığı sırada işlem gördüğü 67.453 dolara düşerek neredeyse %4’lük ani bir düşüş gösterdi. Hafta sonu boyunca BTC benzer bir fiyat düşüşüyle karşı karşıya kalarak 71.660 doların üstünden 69.000 dolar fiyatına geriledi.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?