Mart 20, 2024

Sadece 12 Dakika 3.000.000 Dolardan Fazla Kâr: Solana Tabanlı Meme Coin Adeta Coşturdu!

On-chain veriler, kimliği bilinmeyen bir trader’ın Solana (SOL) ağındaki yeni bir meme coin ‘den zamanında çıkış yaptıktan sonra birkaç dakika içinde milyonlarca dolar kâr elde ettiğini gösteriyor.

Blockchain takip firması Lookonchain ilk olarak yaklaşık 70 milyon Slerf (SLERF) token biriktirmek için yaklaşık 10.000 SOL harcayan bir trader’ı tespit etti.

Lookonchain, trader’ın SLERF token’ını uzun süre elinde tutmayı planlamadığını ve ilk fırsatta hemen elden çıkardığını söylüyor.

“İnanılmaz!

Bu adam SLERF ticareti yaparak sadece 12 dakika içinde ~3,02 milyon dolar kazandı!

İşlem açıldıktan hemen sonra 69,74 milyon SLERF satın almak için 9.894 SOL (1,98 milyon dolar) harcadı.

Ardından 12 dakika içinde 25.001 SOL (5 milyon dolar) karşılığında sattı.

Sadece 12 dakika içinde 15.107 SOL (3,02 milyon dolar) kazandı!”

meme coin

Blok zinciri takip firması ayrıca, Slerf’teki ilk yatırımlarını iki katından fazla artırmak için farklı bir strateji kullanan farklı bir trader’ı da tespit etti.

Lookonchain’e göre, trader, sermayelerini telafi etmek için son bir ralli sırasında Slerf hazinesinin yaklaşık yarısını boşalttı ve geri kalanını gelecekteki ralliler beklentisiyle bıraktı.

“Yeni bir cüzdan Binance’ten 10.100 SOL çekti ve 2,39 milyon SLERF satın almak için 10.000 SOL harcadı…

SLERF tekrar yükseldikten sonra, anaparayı geri almak için 10.000 SOL karşılığında 1,43 milyon SLERF sattı.

Şu anda elinde 961.165 SLERF (1,24 milyon dolar) var ve bu tamamen kâr!”

meme coin

Bu haber yazıldığı sırada SLERF, son 24 saatte %25’in üzerinde bir artışla 0,753 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?