Rusya Yönetimi Kripto Paralara Karşı Katı Yol İzliyor!

0
288

Kripto para yatırımlarının fazla olduğu Rusya’da son zamanlarda Putin yönetimi kripto para sektörü hakkında yeni kararlar almaya devam ediyor. Putin yönetiminin aldığı her kararla kripto para yatırımcısının tepkisini üzerlerine çekiyor.

Bugün ortaya çıkan kararla kripto para borsası Binance Rusya’da engellendi ve her an borsanın kullanıma kapatılması için yönetimin elinde bir imkan oluştu. Yönetimin bu imkanını kullanıp kullanmayacağı ise henüz belirsiz fakat Rusya’da toplumsal bir olay veya benzeri bir durum yaşanırsa borsanın bir anda erişime engellenmesi söz konusu olabileceği tahmin ediliyor.

Konu hakkında açıklama yapan uzmanlardan bazıları, Putin yönetimin Çin’den kötü bir politika izlediğini belirtirken, bazı uzmanlar ise Rusya’da genel olarak kripto paraların yasaklanabileceği düşüncesinde olduğunu belirtmekteler.

İlgili Haber  Rusya'dan Binance Yasağı: Borsa Kara Listeye Alındı!
Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın