Rusya Yönetimi Kripto Paralara Karşı Katı Yol İzliyor!

Kripto para yatırımlarının fazla olduğu Rusya’da son zamanlarda Putin yönetimi kripto para sektörü hakkında yeni kararlar almaya devam ediyor. Putin yönetiminin aldığı her kararla kripto para yatırımcısının tepkisini üzerlerine çekiyor.

Bugün ortaya çıkan kararla kripto para borsası Binance Rusya’da engellendi ve her an borsanın kullanıma kapatılması için yönetimin elinde bir imkan oluştu. Yönetimin bu imkanını kullanıp kullanmayacağı ise henüz belirsiz fakat Rusya’da toplumsal bir olay veya benzeri bir durum yaşanırsa borsanın bir anda erişime engellenmesi söz konusu olabileceği tahmin ediliyor.

Konu hakkında açıklama yapan uzmanlardan bazıları, Putin yönetimin Çin’den kötü bir politika izlediğini belirtirken, bazı uzmanlar ise Rusya’da genel olarak kripto paraların yasaklanabileceği düşüncesinde olduğunu belirtmekteler.

[irp posts=”15828″ name=”Rusya’dan Binance Yasağı: Borsa Kara Listeye Alındı!”]

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.