Roger Ver’den Binance Coin Tavsiyesi

Roger Ver, kripto para sektöründe Bitcoin Cash savunucusu olarak bilinen ünlü bir yatırımcı. Kripto alanındaki en etkili isimlerden biri olan genç yatırımcının sözleri sektörde büyük önem taşıyor. Ver, bu kez Bitcoin Cash için değil farklı bir kripto para birimi için tavsiye de bulundu.

Ünlü isim yakın zamandaki bir röportajında Binance borsası ile ilgili değerlendirmede bulundu. Bilindiği üzere Binance, önde gelen ve güvenilir borsalardan birisi, Roger Ver’de görüşüne göre böyle düşünüyor. Ver, açıklamasında Binance CEO’su (CZ) için şu ifadeleri kullandı:

“Cz tabii ki sektördeki inanılmaz girişimcilerden birisi. CZ’yi böylesine muhteşem bir iş yaptığı için gerçekten tebrik ediyorum.”

Ver, Binance borsasının kendi kripto parası Binance Coin hakkında da değerlendirme de bulundu. Bitcoin ve Binance Coin’i kıyaslayarak şunları dile getirdi:

“Bitcoin de ilk başta böyle ilgi çekti. İnsanlar bunu bir şeylere ödeme yapmak için kullanıyorlardı. Şimdi ise Bitcoin’i savunan ve bunu tanıtan insanlar, BTC ile ödeme yapmak isteyen insanlarla dalga geçiyorlar. Ancak BNB şu an doğru yolda ilerliyor.”

Ver, ayrıca “Binance Coin satın almanın akıllıca bir bahis olacağını düşünüyorum.” sözleriyle Binance Coin’e olan desteğini dile getirdi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.