Ocak 24, 2024

Robinhood’un Kripto Varlık Tercihleri Dikkat Çekti: Listede Bu Meme Coin’de Var!


Popüler meme coin ve Dogecoin rakibi meme coin Shiba Inu, giderek daha rekabetçi bir ortama doğrı ilerliyor. Meme coin önemli satışlarla karşı karşıya. Meme coin için önemli bir gelişme olarak Robinhood  Shiba Inu varlıklarına 140 milyar SHIB daha ekleyerek arttırdı. Ticaret platformunun son desteğine rağmen, token fiyatında %6,33’lük bir düşüş yaşadı. Bu  bağlamda da son 24 saat içinde 0,000008549 dolar seviyesine geriledi.

Topluluk üyesi @CryptoLolla tarafından paylaşılan Arkham Intelligence verileri, Shiba Inu’nun şu anda Robinhood’un kripto varlıklarındaki üçüncü en büyük varlık olduğunu ortaya koyuyor.

Robinhood’un toplam dijital para varlığı 9.957.317.415,32 dolara yükselmiştir. Bitcoin, yaklaşık 5,37 milyar dolar değerindeki 130.928 BTC birimi ile büyük payı alıyor. Ethereum, yaklaşık 3,95 milyar dolar değerindeki 1,631 milyon ETH ile onu yakından takip ediyor. Shiba Inu, 339,57 milyon dolar değerindeki toplam 36,91 trilyon SHIB ile Robinhood’un kripto portföyüne önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

Robinhood’un Kripto Portföyünü

Robinhood’un portföyü Avalanche (AVAX) ve Chainlink’i (LINK) ilk 5 varlığa ekledi. CryptoLolla, Robinhood’un şu anda 126,44 milyon dolar değerinde 3,956 milyon AVAX ve piyasa değeri 112,02 milyon dolar olan 7,227 milyon LINK’e sahip olduğunu açıkladı. Robinhood’un elindeki varlıkların genel eğilimi hakkında konuşmak, hakim piyasa düşüş trendi nedeniyle dolar değerinde bir düşüşü yansıtıyor. Yalnızca Bitcoin 84,45 milyon dolarlık bir düşüşe tanık olurken, Shiba Inu varlıkları 12,92 milyon dolar azaldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Meme coin topluluğu coin’e destek verme amacıyla geliştirme ekibi işbirliği yaparak son 24 saat içinde yakım oranında %459,57’lik kayda değer bir artış gerçekleştirdi. 146 milyondan fazla SHIB tokenı dolaşımdan kaldırıldı.

Beş cüzdan adresi tarafından kolaylaştırılan bu yakım girişimi, bir cüzdanın tek bir işlemde ölü cüzdanlara 100 milyon SHIB token katkıda bulunduğunu gördü. Başka bir cüzdan ise 30 milyondan fazla token yakımı yaptı. Genel olarak, bu çabalar 410 trilyon SHIB token’ının dolaşımdan kaldırılmasına yol açarak mevcut arzı azaltma ve potansiyel olarak token fiyatını olumlu yönde etkileme konusunda önemli bir kararlılığa işaret etti.

Satışların ve piyasa eğilimlerinin yarattığı zorluklara rağmen Shiba Inu, Robinhood gibi etkili platformların desteği ve dolaşımdaki arzını kontrol etmeye yönelik uyumlu çabalarıyla kripto dünyasındaki konumunu korumaya devam ediyor.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?