Mart 1, 2024

Robinhood’tan Bu Meme Coin’e Müjdeli Haber: Listeleceğini Duyurdu, Fiyat Yükselişe Geçti!

Robinhood borsası, WIF token’ının değerinin son bir haftada neredeyse %200 artmasının ardından Dogwifhat (WIF) token’ını destekleyeceğini açıkladı.

Robinhood’un kullanıcıları, Solana tabanlı bir token olan yeni eklenen meme coin dogwifhat (WIF) ile birlikte BONK ve diğer tokenler’la işlem yapabilirler.

Dogwifhat

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Robinhood, resmi bir açıklama yapmasa da, WIF artık Robinhood Crypto Europe platformunda alım satımı desteklenen varlıklar arasında yer alıyor. CoinMarketCap verilerine göre, bu hareketle birlikte WIF’in fiyatı yaklaşık %7 artarak 0,85 dolara yükseldi.

Aralık 2023’te piyasaya sürülmesinden bu yana, meme coin, değerinde %50.000’in üzerinde inanılmaz bir artış yaşadı. WIF çılgınlığı, Binance gibi büyük kripto borsasının dikkatini çekti ve platformun 50x kaldıraçla WIF için vadeli işlem ticaretini başlatmasına yol açtı.

Robinhood, Aralık 2023’ün başlarında Avrupa Birliği’ne kripto hizmetlerini genişleterek dijital aracılığın ABD pazarının ötesinde küresel bir genişleme hamlesi yaptı. Robinhood Crypto’nun kripto genel müdürü Johann Kerbrat, Avrupa pazarına giriş kararının bölgenin kripto varlık düzenlemesi konusunda dünyanın en kapsamlı politikalarından birini geliştirme taahhüdünü yansıttığını belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?