Robinhood, Dogecoin (DOGE) Talebi Nedeniyle Çöktü!

Bugün sert bir yükselişle gündeme gelen Dogecoin (DOGE), alım satım platformu Robinhood’un hizmetlerin de sorun yaşamasına neden oldu.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Robinhood, geçtiğimiz haftalarda minimum Dogecoin sipariş boyutunu 10 DOGE’den 1 DOGE’ye düşürmüştü. Hareketin, perakende kalabalığının kripto para birimine yatırım yapmasını kolaylaştırması bekleniyordu. Bugün yaşanan yükselişle, sonuç beklendiği gibi de oldu. Popüler uygulama, kripto ticareti ile ilgili sorunlar olduğuna dair şu açıklamayı yaptı:

“Kripto ticareti ile ilgili sorunlar yaşıyoruz. Bunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz.”

Robinhood’un, Dogecoin’e olan talebin artması nedeniyle kripto ticareti ile ilgili sorun yaşadığı düşünülüyor. Robinhood, Dogecoin ticaretine izin veren ABD merkezli sayılı borsalardan biri olarak biliniyor.

Bunun yanında Robinhood’un teknik zorlukları sebebiyle sorun yaşayan Dogecoin hayranları artık daha fazla ticaret seçeneğine sahip. Winklevoss ikizlerinin sahip olduğu kripto para borsası Gemini, şaka token’ını bugün erken saatlerde listeledi. Ayrıca bugün bildirdiğimiz üzere Dogecoin, Bitfinex’te marj ticareti için de kullanılabilir hale geldi.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.