Mart 5, 2024

Robinhood Çok Beklenen Listeleme Duyursunu Yaptı: O Meme Coin Artık İşleme Açık!

BONK resmen Avrupa Birliği’nin belirli bölgelerinde Robinhood tarafından listelenecek. Topluluk ise kararı büyük çoşkuyla karşıladı.

Duyuruyla birlikte BONK fiyatı %19 gibi dikkat çeken bir artış kaydetti. Analistler, meme coin‘in son dönemde PEPE’yi geçerek piyasa değerinde artış göstermesinin, bu başarının devamını sağladığını belirtiyorlar. PEPE’nin önemli bir artış yaşamasına rağmen, 1,34 milyar dolarlık piyasa değeriyle varlığın gerisinde kaldığına dikkat çekti. BONK ise aynı dönemde %90,5’lik kayda değer bir artış gösterdi.

CoinGecko verilerine göre, BONK istikrarlı bir yükseliş sergiliyor. Geçtiğimiz ay %10’luk önemli bir artış yaşadıktan sonra, Solana’nın son piyasa zorluklarından toparlanmasıyla yakından ilişkilendirilen bu dalgalanma devam ediyor.

BONK Meme Coin Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Robinhood, Ocak ayında hisse başına üç sente denk gelen 30 milyon dolar kâr elde ederek büyük bir başarı elde etti. Bu, platformun 2021’in başından bu yana en hızlı büyüme ayı olarak kaydedildi. Robinhood, geleneksel aracılık devlerinden pazar payını ele geçirme hedefi doğrultusunda aktif bir şekilde çalışıyor.

BONK’un Solana blok zincirinde faaliyet gösteren bir meme coin olarak Robinhood Crypto platformuna eklenmesi, tüccarların artık bu tokeni 7/24 satın alıp satabilecekleri ve ticaretini yapabilecekleri anlamına geliyor. Bu, tüccarların kripto portföylerini yönetme esnekliğini ve erişimini artırıyor.

Robinhood borsasında şu anda 30’dan fazla kripto varlık işlem görüyor. BONK’un eklenmesiyle birlikte, popüler varlıkların yanı sıra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) gibi diğer seçkin kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?