Ekim 2, 2023

Robert Kiyosaki’den İlginç Yorum: FED, Bu Varlıkları Paha Biçilemez Yapacak!


Zengin Baba Yoksul Baba kitabıyla tanınan Robert Kiyosaki, Federal Rezerv tartışmalı bir proje üzerinde çalışırken Bitcoin dahil bazı varlıklarınn “paha biçilemez” hale geleceğine inanıyor.

X profilinde paylaşım yapan Robert Kiyosaki, Fed’in merkez bankası dijital para biriminin (CBDC) bazı varlıkları paha biçilmez hale getireceğini söyledi.

Fed’in CBDC geliyor. Gizlilik ortadan kalkacak. Büyük Birader artık hepimizi izliyor olacak. CBDC piyasaya girdiğinde altın, gümüş, Bitcoin ve nakit para paha biçilemez hale gelecek. Çok geç olmadan GSBC (altın, gümüş ve Bitcoin) ve nakit biriktirmeye başlayın derim.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere San Francisco Federal Rezerv Bankası, Temmuz ayında CBDC ile ilgili araştırma ve geliştirme yapmak üzere kıdemli bir kripto mimarı alımını içeren bir iş ilanı yayınladı. Aynı ay içinde San Francisco Fed de CBDC ürün müdürü için bir iş ilanı yayınladı.

Bu yılın başlarında, Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Warren Davidson, hükümetin genel nüfus üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için teknolojiyi kullanmasını öngördüğü için CDBC’lerin tamamen yasaklanması çağrısında bulundu.

Kiyosaki ayrıca hiperenflasyonun etkisini ve insanların neden altın, gümüş ve Bitcoin gibi sonlu varlıkları biriktirmeleri gerektiğini yineliyor.

Robert Birçok insan HİPERENFLASYONUN fiyatların yükseleceği anlamına geldiğini düşünüyor. Oysa tam tersi anlamına gelir. Hiperenflasyon, paranızın satın alma gücünün düşeceği anlamına gelir. Kaybedenlerden olmayın. Altın, gümüş ve Bitcoin alın ve kaybeden değil kazanan olun.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?