Şubat 20, 2024

Robert Kiyosaki’den Bu Kripto Varlık İçin Dev Tahmin: Fiyat Fırlayacak, Bu Seviyelere Hazır Olun!


Ünlü kişisel finans serisi “Zengin Baba Yoksul Baba”nın yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin ‘in altı haneli fiyat etiketine ulaşmasının yakın olduğu görüşünde. Kiyosaki, Federal Rezerv’in izlediği politikalar yerine altın, gümüş ve Bitcoin gibi sabit varlıklara güvenmenin daha mantıklı olduğunu belirtiyor.

Özellikle, ABD Hazine tahvillerine olan talep konusunda endişeli. Bu durumu değerli metaller yatırım şirketi Miles Franklin’in başkanı Andy Schectman’ın endişeleriyle birleştiriyor. Ulusal borcun rekor seviyeye ulaştığı bir dönemde ABD tahvillerinin kim tarafından satın alınacağı sorusu önem taşıyor. Kiyosaki, bu durumu sorguluyor ve Amerika’nın para olmadan nasıl yönetileceği gibi kritik bir soruya dikkat çekiyor.

BTC‘nin geleceğine ilişkin ise Kiyosaki, kripto para biriminin önümüzdeki yıllarda önemli bir yükseliş yaşayacağına inanıyor. Öyle ki, BTC’nin 2024 yılında kadar 100.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu iddiasını sosyal medya platformu X üzerindeki takipçileriyle paylaştı.

Tüm bu değerlendirmeler, BTC‘nin şu anda 51.748 dolardan işlem gördüğü bir dönemde yapılıyor. Kiyosaki’nin öngörüleri ve endişeleri, kripto para piyasasının geleceği hakkında önemli ipuçları veriyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?