Eylül 25, 2023

Robert Kiyosaki Gerçek Zenginliğin Gizli Formülünü Açıkladı: 1 Milyon Dolar Olacak!


Son güncellenme : 25.09.2023 - 13:27

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, yeni haftaya düşündürücü bir mesaj vererek başladı. Hem başarıyı hem de başarısızlığı deneyimlemiş olan deneyimli girişimci, attığı bir tweet’te sıkıntıları kişisel güce dönüştürme potansiyelini tartıştı. Kiyosaki’nin servet oluşturma araçları hakkındaki görüşleri de iyi belgelenmiştir. Altın ve gümüş gibi değerli metalleri savunmuş ve bunlardan sıklıkla “Tanrı’nın parası” olarak bahsetmiştir. Bununla birlikte Kiyosaki, “halkın parası” olarak gördüğü Bitcoin ‘e de artan bir ilgi duyduğunu ifade etmiştir.

 

BTC‘nin gelecekteki değeri için tahminlerde bulunan Kiyosaki, önümüzdeki yıl içinde 120.000 dolara ulaşabileceğini belirtti. Dahası 2025 yılına kadar BTC başına 500.000 dolara yükselebileceğini öne sürdü. Kiyosaki’nin tahminleri, ABD Federal Rezervi tarafından yürütülen kapsamlı para basımına ilişkin endişeleriyle uyumludur. Ek olarak ABD doları gibi geleneksel para birimlerinin uzun vadeli istikrarı hakkında soru işaretleri uyandırmaktadır.

Bitcoin 1 Milyon Dolara

Kiyosaki, geleneksel piyasalarda bir gerileme olması durumunda, altın ve gümüş fiyatlarında önemli artışlar görülebileceğini vurguluyor. Ayrıca, küresel ekonomilerin zorluklarla karşılaşması halinde BTC’nin potansiyel olarak 1 milyon dolara kadar yükselebileceğine inanıyor.

Robert Kiyosaki’nin BTC’ye ilişkin değişen tutumu da dahil olmak üzere servet yaratma konusundaki görüşleri dünya çapındaki takipçilerinden büyük ilgi gördü. Kiyosaki’nin mesajı, günümüzün belirsiz ekonomik ortamında bireyleri finansal stratejilerini yeniden gözden geçirmeye teşvik ediyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?