Ocak 10, 2024

Robert Kiyosaki: Bitcoin ETF’si Onaylanırsa BTC için Bu Seviyeler Mümkün!


Ünlü finans uzmanı ve “Zengin Baba Yoksul Baba” yazarı Robert Kiyosaki, son finansal tahminleriyle bir iyimserlik hissiyatını ifade etti. Kiyosaki SEC’in sosyal medya hesabının ele geçirilmesi ve bunun sonucunda Bitcoin ETF ‘sinin onaylanmasına ilişkin yaşanan karmaşanın ortasında bir tahminde bulundu. Bitcoin’in gidişatına olan güvenini ifade eden Kiyosaki, Bitcoin’in değerinin 150,000 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor. Kiyosaki’nin öngörüsü, piyasanın özellikle Bitcoin ETF’lerine ilişkin beklenen kararla ilgili spekülasyonlarla dolu olduğu bir zamanda geldi.

Kiyosaki’nin finansal zekası kripto paraların ötesine uzanıyor. Merkez bankalarının biriktirme davranışlarını temel bir itici güç olarak göstererek altın için yükseliş geleceği öngörüyor. Buna karşılık, enflasyonist baskıların sahiplerini varlıklarını likide etmeye zorlayabileceğini öngörerek gümüş fiyatlarında bir düşüş bekliyor. Ancak Kiyosaki bu olası düşüşü bir gerileme olarak değil, gümüş meraklılarının portföylerini genişletmeleri için uygun bir an olarak görüyor.

Robert Kiyosaki‘nin analizi, beklenen gümüş çöküşünü yatırımcılar için stratejik bir fırsat olarak sunuyor. Gümüş piyasasındaki dalgalanmanın, bilgili yatırımcılara daha düşük fiyatlardan varlık edinmeleri için kapılar açabileceğini ve piyasa toparlandıkça potansiyel olarak kazançlı getirilere yol açabileceğini öne sürüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Robert Kiyosaki’nin cesur öngörüleri, finans piyasalarının dinamik ve çoğu zaman öngörülemez doğasını vurgulamaktadır. Kripto topluluğu ve değerli metal yatırımcıları bu öngörüleri değerlendirirken, stratejik karar alma ve hızla gelişen piyasa trendlerine uyum sağlama üzerinde durulmaya devam ediliyor.

Kaynak : ETHNEWS

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?