Ripple’dan Stratejik Ortaklık!

Lider dijital para ödeme sistemi BitPay, XRP ile yapılan ödemeleri desteklemek için, Ripple’ın yatırım kolu olan Xpring ile ortaklık kurdu.

Bu ortaklık ile beraber sınır ötesi ödeme sistemi olan BitPay, artık ödemelerinde XRP kabul edebilecek. Bu haber 2 ekim tarihinde ajanslara düştü. Bu ortaklık sayesinde uluslararası şirketler hiç bir engele maruz kalmadan, BitPay üzerinden XRP’yi kabul edebilecek.

Ayrıca BitPay bu günlerde Amerika’da bir soruşturma geçiriyor. Amerikan hükümeti tarafından şirkete güvenlik ve gizlilik uygunluğu incelenmesi yapılıyor. Bu inceleme SOC 2     ( hizmet organizasyon kontrolü) olarak adlandırılıyor. Kontrol Amerikan Mali Müşavir Enstitüsü merkezli yapılıyor. Kontrolün olumlu geçmesi, BitPay için bir hayli önem arz ediyor.

Ripple şirketi doğru hamleler yapmaya devam ediyor. Bir önceki haberimizde, XRP para transferi rekor kırmıştı. Ripple bu doğru hamlelerin sonucunu gün geçtikçe daha da çok alıyor.

Şu anda dijital para dünyasında 3. Sırada bulunan XRP 0.25 dolar civarında seyrediyor. Haftalık bazda %2.33 kazandıran XRP, mütevazı hareketlerine devam ediyor.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.