Ripple’dan Stratejik Ortaklık

0
281

Ripple stratejik anlaşmalar yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Şimdide dünyanın önde gelen fintech şirketi olan Finastra ile bir ortaklığa imza attı. Ripple, Finastra’nın küresel ödeme ağı olan RippleNet’e katıldığını duyurdu.

Dünyanın önde gelen kripto parasına sahip olan Ripple önemli bir ortaklık anlaşması imzaladı. San Francisco merkezli şirket, Finastra ile kurduğu ortaklık ile büyük yankı uyandırdı. Finastra İngiltere merkezli bir fintech şirketi.

Bu anlaşma ile beraber, dünyanın önde gelen fintech şirketilerinden biri olan Finastra, RippleNet’e erişerek, müşterilerine güvenli ve hızlı bir ödeme sistemi sunabilecek. Yıllık geliri 2 milyar doların üzerinde olan şirket, 9000 bin müşterisi ile RippleNet’e erişim sağlayabilecek. Bu müşteriler arasında ise dünyanın önde gelen bankaları da bulunuyor.

Anlaşma ile beraber Finastra, RippleNet’i kullanan yüzlerce firma ile iş birliği yapabilecek. Aynı zamanda şirket XRP’yi de istediği zaman ödeme aracı olarak kullanabilecek. Ripple ve Finastra açısından kârlı bir anlaşma.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın