Kasım 30, 2019

Ripple’dan Faast ile İşbirliği


Son güncellenme : 30.05.2020 - 10:42

Ripple’ın sanal parası XRP, yakın zamanda daha iyi likiditeye sahip olabilmek için yeni bir yola girdi. Sanal para Swap uygulaması olan ve kullanıcılarının web tabanlı bir platform üzerinden kripto paraları, doğrudan donanım cüzdanlarından alıp satmalarını sağlayan Faast uygulaması, XRP’ye tam destek verdiğini söyledi.

Cryptoninjas tarafından yayımlanan rapora göre, Faast Uygulaması 28 Kasım 2019’da XRP’ye tam destek verdiğini açıkladı. Paylaşılan bilgi, web tabanlı uygulamanın XRP’nin doğrudan donanım aygıtlarıyla değiştirilmesini kolaylaştıracağını ortaya koyuyor.

Buna rağmen, piyasa hacmine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, XRP’ye karşı Swap işlemleri için önemli bir rakip gibi duruyor.

XRP ve XRP yatırımcıları için başka avantajlar da var. Faast uygulamasının, kullanıcıların Avrupa, Asya, Kuzey Amerika’daki BTM ( Bitcoin ATM’leri) noktalarında XRP’yi kolayca nakit parayla Takas edebileceğini ima eden bitAccess’in yazılımı.

XRP Fiyat Analizi

Son 24 saat içerisinde, tüm bilindik kripto para birimlerinin çoğunluğunun fiyat açısından önemli bir düşüş yaşamadığını görüyoruz.

XRP, Yaklaşık 2 gün önceki büyük fiyat kayıplarında kripto para piyasasında üçüncülüğe yerleşti.

XRP için en yakın direnç seviyesi ise 0,2345 dolar’da. Bunun üzerinde, güçlü bir direnç olan 0,27 dolar (100 günlük ağırlıklı ortalama) ve 0,30 dolar (200 günlük ağırlıklı ortalama) değerindedir. Alt tarafta ise 0,22 dolar kırılırsa 0,20 dolar yeni direnç olacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Furkan Bozkurt hakkında :

İstanbul Bilgi üniversitesi öğrencisiyim. Önceleri merak ederek başladığım kripto para ve finans konularını hala severek takip ediyorum. Bu alanda elde ettiğim bilgileri ve yaptığım çalışmaları paylaşmaktan keyif duyuyorum. Yaptığım detaylı piyasa analizlerini twitter hesabımdan paylaşıyorum. Beni takip ederek piyasayı daha yakından izleyebilirsiniz.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?