Ripple (XRP), Piyasa Değerine Göre İlk 3 Kripto Para Arasına Yeniden Girebilir Mi?

0

Ripple’ın XRP token’ı, piyasa değeri açısından üçüncü sıradaki yerini geri kazanmak için harekete geçti. Kripto paranın değeri son 24 saatte yaklaşık %20 ve geçen haftaya kıyasla yaklaşık %128 arttı. Aşağıdaki tabloda da görüleceği üzere XRP, 3. sıradaki Binance Coin’den (BNB) 9.238 milyar dolar’lık piyasa değeri ile ayrılıyor ve dördüncü sırada yer alıyor.

XRP, Nisan ayının başından bu yana Uniswap, Litecoin, Cardano, Polkadot ve Tether gibi kripto dikkate değer coin’leri geçerek 4. sıraya yükseldi.

Mevcut piyasa değeri seviyelerinde XRP’nin, Binance Coin‘i (BNB) 3. sıradan geriye düşürmesi için 1.595 dolar’ın üzerinde bir değere sahip olması gerekiyor.

Binance Coin’in, 25 Mart’ta sahip olduğu 225 dolar değerinden bu yana etkileyici bir performans sergilediğini belirtmekte fayda var. Bu, yaklaşık 2 hafta içinde Binance Coin’in değerinin %108 arttığını gösteriyor. XRP mevcut yükseliş ivmesini koruyabilirse ve BNB sert yükselişin ardından bir düzeltme hareketi başlatırsa, XRP 3 numaralı sırayı geri alma fırsatı elde edebilir.

Ayrıca XRP topluluğunun Ripple’a karşı devam eden SEC davasının yakında sona ereceği konusunda iyimser olduğu da belirtmekte fayda var. Davanın en son güncellemesinde, mahkeme SEC’in Ripple’ın mevcut ve geçmiş CEO’larının mali kayıtlarına dair talebini reddetmesinin ardından, Ripple SEC’e karşı bir galibiyet elde etti. Yargıç Sarah Netburn, Ripple’ın mali kayıtlarını gizli tutma talebini kabul etti. Davadaki bu tür bir ilerleme, davanın yakında bir anlaşma ve/veya para cezası ile sona ereceği konusunda bir iyimserlik oluşmasına neden oldu.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın