Ripple (XRP) Fiyatında Son Durum!

0

XRP, kripto piyasasının geri kalanı gibi büyük bir satış yaptı, ancak boğalar 0.41 dolar’da büyük bir destek seviyesini tutmayı ve bu seviyeyi savunmayı başardı. Aynı zamanda önemli bir gösterge bir satın alma sinyali sunduğu için Ripple fiyatı önemli bir toparlanmayı hedefliyor.

6 saatlik grafikte Ripple fiyatı, Şubat ayının başında oluşan ve 0.41 dolar’da bulunan önemli bir destek seviyesini savundu. Bunun da ötesinde, TD Sıralı göstergesi aylar sonra ilk kez bir satın alma sinyali sunarak yükseliş görünümüne daha da fazla güven kattı.

0.5 dolar’da 50-SMA ve 0.52 dolar’da 100-SMA dışında neredeyse hiç güçlü direnç yok gibi görünüyor. Her iki seviyenin üzerine çıkmak ve bu seviyelerde kalmak, Ripple fiyatını kolayca 0.66 dolar’a çekebilir.

Diğer taraftan, ayılar XRP‘yi 0.41 dolar’lık kritik destek seviyesinin altına itmeye çalışıyor. Bu kilit noktayı kaybetmek, Ripple fiyatını 0.34 dolar’da yeni bir düşük seviyeye çekebilir.

Bu noktada yatırımcıların söz konusu kritik seviyeleri takip etmesinde fayda var.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın