Ripple (XRP) Fiyat Tahmini: XRP Fiyatında 2 Dolar Sinyalleri Var

0

Ripple (XRP) Nisan ayı başında yakaladığı ivmeyle beraber yerel zirvesi 2 dolara yaklaşmıştı. Varlık bu noktadan itibaren düşüş etkisine girse de yeni göstergeler gün içerisinde yeni bir dalgayı beraberinde ettirdi. Günlük hareketi yatay izlerken hızlı bir yükseliş mumu fiyatı 1,58 dolar kadar ittirdi. 1,64 dolara kadar yükselen varlık için yeni bir fırsat doğuyor. Bu da hedefi 2 dolar hedefine tekrar göz atmak isteyeceği anlamına geliyor.

4 saatlik grafiklerde bir süredir görünen bayrak modeli fiyatın kırınımına yakın bir tepki gösterdi. Tepki %15 artış gördü ve fiyatın 1,58 dolara dayanmasıyla devam etti. Bayrak görünümü takip edersek, fiyatın önümüzdeki sıçramasının %38’e yakın olması beklenebilir. Bu da fiyat 2 dolar seviyelerine tekrar çıkarabilecektir. Geçtiğimiz yükselişte zirveye dokunuş, 2 dolar kırınımına yetmemişti. Ancak bu hareket daha hızlı ve etkili olabilir.

Kaynak: Tradingview

Daha genel bir görünümde, 12 saatlik grafiklerde azalan üçgen görünüm hala mevcut. Alt destek alanına ek olarak çizilen azalan trend eğilimi arasında bir oluşum olarak görülürse, bu modelde de 2 dolar bandının kırılması ve fiyatın 2,04 dolara yaklaşması beklenmektedir.

Tüm bunların sonunda fiyatın 2 dolar bandına girmesi oldukça muhtemel bir noktada yer alıyor. Hızlı bir çıkış gün içerisinde etkili olsa da üst direnç alanlarına test etme arzusundan önce fiyatın toparlanma aşamasına girmesi beklenebilir. Bu da fiyatı 1,32 dolar desteğine geri dönüş beklentisini arttırıyor. Öte yandan direnç alanları arasında 1,62 dolar ve 1,82 dolar bandı görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın